Reklama
placeholder
News

Jak zaczynała Maffashion? Opowiedziała o pierwszej pracy

Jak zaczynała Maffashion? Opowiedziała o pierwszej pracy

Fot. Instagram.com/maffashion_official

Reklama
Reklama
placeholder

Jak zaczynała Maffashion? Niedawno opowiedziała o początkach swojej kariery i pierwszej pracy.

Maffashion pokazała nowy dom. Oryginalne wnętrza >> 

Julia Kuczyńska założyła bloga w 2009 roku. Szybko zdobyła popularność i aktualnie jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek.

Stylizacje Maffashion pojawiały się w magazynach, m.in. Vogue i Glamour, oraz na międzynarodowej stronie poświęconej modzie lookbook.nu.

33-latka bierze udział w kampaniach reklamowych, ma na swoim koncie udział w filmach i teledyskach. Wspólnie z Laną Nguyen tworzy markę Eppram. Ubrania z ich kolekcji nosiła m.in. Kourtney Kardashian.

Na Instagramie Maffashion obserwuje 1,4 miliona osób.

Maffashion o początkach kariery

Partnerka Sebastiana Fabijańskiego była gościem cyklu W MOIM STYLU Magdy Mołek. W wywiadzie mówiła m.in. o popularności.

Ta moja popularność jest troszeczkę inna, aniżeli teraz ta popularność, którą można nabyć, idąc do programu reality show. (…) Ten proces nabycia popularności czasami zdaje się być bardzo, bardzo krótki. A moja popularność była wypracowana powoli, powoli, jak taka kula śniegowa. Ona gdzieś tam się rozkręciła i jestem w tym miejscu, w którym jestem – stwierdziła.

Kto partneruje Maffashion w klipie Dawida Kwiatkowskiego? Oto Michał Kot >> 

Maffashion wspominała też początki swojej kariery i życia w Warszawie. Przeprowadziła się do stolicy, kiedy dostała pracę w jednym z showroomów.

Pamiętam przyjazd do Warszawy, praca na etacie tutaj (…) pracowałam w showroomie z biżuterią, na stanowisku menadżera, który jeszcze prowadził bloga dla tamtejszej firmy. Oprócz tego jeszcze byłam po prostu sprzedawczynią, ekspedientką, doradczynią, stylistką. Oprócz tego jeszcze personal shopperką, czyli spotykałam się z jakimiś paniami, młodszymi, starszymi, na zakupy – słyszymy.

Blogerka przyznała, że w tamtym czasie nie było jej łatwo.

Kończyłam studia w Poznaniu, utrzymywałam się tutaj sama i nie było łatwo, bo to nie były czasy bloga, Instagrama w ogóle nie były przede wszystkim czasy. A to były początki funkcjonowania ludzi tak w internecie i tej popularności i wtedy się nie zarabiało z tej działalności. A ja tego bloga jeszcze wtedy robiłam. (…) Było mi bardzo ciężko. (…) Ciężko było z tą moją pracą, aby studia kończyć. Dojazdy były bardzo ciężkie (…). Łączenie tych wszystkich rzeczy, brak pieniędzy również, to było takie ciężkie. Pamiętam, że w tamtym czasie miałam takie załamania nastroju. (…) Czułam się taka osamotniona – powiedziała Julia Kuczyńska.

Sebastian Fabijański o związku z Maffashion: „Był wyzwaniem” >> 

Jej cały wywiad z Magdą Mołek możecie obejrzeć niżej.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama