News

Maffashion pokazała nowy dom. Ale chata! [ZDJĘCIA]

Maffashion pokazała nowy dom. Ale chata! [ZDJĘCIA]

Fot. Instagram.com/maffashion_official

Maffashion pokazała jak wygląda jej nowy dom. Tak prezentuje się miejsce, w którym blogerka zamieszka z Sebastianem Fabijańskim i synem. Wnętrza robią duże wrażenie!

Maffashion wygląda jak lalka! 'BRATZ jak żywa!' [FOTO] >> 

Julia Kuczyńska jest w trakcie przeprowadzki do nowego lokum. Influencerka co jakiś czas dzieliła się z fanami tym jak postępuje remont domu, w którym zamieszka z rodziną. Na jej Instagramie można było podziwiać oryginalne wnętrza.

Maffashion – zdjęcia nowego domu

Niedawno Maffashion oprowadziła fanów po prawie gotowym domu.

Pokazuję Wam niedokończone pomieszczenia, ale nie mogę się powstrzymać. Jakieś 70% jest skończone – mówiła na InstaStory.

W domu Maffashion, Sebastiana Fabijańskiego i ich syna Bastiana dominuje minimalistyczny styl. Julia Kuczyńska pokazała m.in. jak wyglądają kuchnia, salon i łazienki.  33-latka przyznała, że to jej partner czuwa nad budową.

Maffashion potwierdziła zaręczyny! Co ze ślubem? >> 

Maffashion dziękuje Sebastianowi Fabijańskiemu

PS. Sebastian Fabijański odwalił taką robotę, że głowa mała. Wszystkie te osoby, które mają za sobą remont czy budowę np. domu… dokładnie wiedzą, o czym piszę. Podzieliliśmy się obowiązkami tak, że oprócz swojej pracy... Sebastian ogarnia całą budowę, sprawdza, pilnuje, nadzoruje, koordynuje, spina terminy i milion innych rzeczy. A ja w tym czasie pracuję i ogarniam synka. Oba z tych zajęć to "gruuuuba" robota, ale w kwestii budowy to szacun za wytrwałość. Ja bym usiadła przed domem na kostce brukowej i wyrywała włosy z głowy (te, co dopiero odrastają po ciąży) i tyle byłoby z szybkiego terminu przeprowadzki. Dzięki, mistrzu – napisała Julia pod wspólnym zdjęciem z aktorem.

Zobaczcie jak wygląda ich dom! 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.