News

Maffashion potwierdziła zaręczyny! Co ze ślubem?

Maffashion potwierdziła zaręczyny! Co ze ślubem?

Fot. Instagram.com/maffashion_official

Maffashion potwierdziła zaręczyny z Sebastianem Fabijańskim! Blogerka opublikowała zdjęcie, na którym ma pierścionek.

Gwen Stefani wzięła ślub w sekrecie! Męża poznała w programie rozrywkowym >>  

Maffashion i Sebastian Fabijański – zaręczyny

Informacje o związku Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego pojawiły się w listopadzie 2019 roku. Miesiąc później głośno było o zaręczynach pary. Ani Maffashion, ani jej partner nie komentowali plotek na temat ślubu, ale spostrzegawczy fani dostrzegli pierścionek na serdecznym palcu influencerki. Można zobaczyć go m.in. na zdjęciu okładkowym do Fashion Magazine Polska.

Jakiś czas później Julia Kuczyńska dodała na InstaStory fotkę pierścionków z sieciówki, które są podobne do tego, który nosiła na palcu.

Niedawno, na prośbę jednego z fanów, Maffashion wstawiła zdjęcie „jak się zaręczyła”. Na InstaStory znalazła się fotka właśnie z Fashion Magazine Polska.

Antek Królikowski wspomina swój pierwszy raz. "Za wcześnie" >>

Jak podaje Dzień Dobry TVN, w rozmowie z portalem 33-latka potwierdziła, że może nazywać się narzeczoną Sebastiana Fabijańskiego. Nie zdradziła jednak szczegółów zaręczyn. Nie powiedziała też nic więcej na temat ewentualnego ślubu.

To, że czegoś nie ma na Instagramie, nie oznacza, że coś nie istnieje – stwierdziła.

Maffashion i Sebastian Fabijański – ślub 

Przypomnijmy, że w jednym z live na Instagramie Maffashion Sebastian Fabijański powiedział, że raczej nigdy nie będzie mężem. Z kolei blogerka, pytana o to czy wybiera małżeństwo, czy nieformalny związek, odpowiedziała: 

Może kiedyś… Nigdy nie należałam do dziewczyn marzących, śniących o białej sukni, wielkiej imprezie i TYM dniu. Nie czuję potrzeby, ale nie wykluczam. Po prostu nie widzę konieczności hajtania się. Jeśli kiedyś przyjdzie ochota, wtedy będzie to piękny dzień.

Maffashion o ślubie z Sebastianem Fabijańskim. Szczera odpowiedź! >> 

Myślicie, że Maffashion i Sebastian Fabijański staną na ślubnym kobiercu?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.