Reklama
placeholder
News

Sebastian Fabijański o związku z Maffashion: „Był wyzwaniem”

Sebastian Fabijański o związku z Maffashion: „Był wyzwaniem”

Fot. YouTube.com/Fabijański/Instagram.com/maffashion_official

Reklama
Reklama
placeholder

Sebastian Fabijański opowiedział o związku z Maffashion. Nazwał relację z blogerką wyzwaniem.

Maffashion o ślubie z Sebastianem Fabijańskim. Szczera odpowiedź! >> 

Informacje o tym, że Julia Kuczyńska spotyka się z Sebastianem Fabijańskim pojawiły się w listopadzie 2020 roku. Krótko po tym jak związek został potwierdzony, mówiło się o ich zaręczynach.

Od tamtej pory influencerka i aktor tworzą jedną z najgorętszych i najbardziej tajemniczych par show-biznesu. Nie dzielą się zbyt wieloma szczegółami z życia prywatnego.

We wrześniu 2020 roku Maffahion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Ich syn otrzymał imiona Bastian Jan.

Sebastian Fabijański o Maffashion

17 lutego 2021 roku na kanale Bartosza Boruciaka pojawił się wywiad z Sebastianem Fabijańskim. 33-latek był pytany nie tylko o działalność zawodową. Wypowiedział się m.in. na temat relacji z Maffashion.

Samo połączenie tych dwóch naszych istnień jest już odpowiednio, powiedzmy to delikatnie, niekonwencjonalne i dosyć kontrowersyjne też. Bo ja miałem i mam nadal stosunek do mediów społecznościowych taki, jaki mam, a Julia na tym zbudowała swoje imperium pt. „Maffashion”. I ta nieoczywistość tego połączenia jest właśnie bym powiedział czasem nawet kontrowersyjna – powiedział.

To jest trochę tak, że Julka nie jest dla mnie Maffashion. Jest po prostu Julką. Od początku było wiadomo, kim ja jestem, trochę… „widziały gały, co brały” w obie strony. Ja od początku wiedziałem, że ona ma 1,5 miliona na Instagramie, ona wiedziała, że ja jestem Sebastian Fabijański, który generalnie o Instagramie wypowiada się w taki, a nie inny sposób. Gdzieś tam my byliśmy świadomi tego jak to wygląda, ale być może to też było jakimś powodem do tego, żeby właśnie ten związek był jakimś takim wyzwaniem też jednocześnie. Trochę skonfrontowaniem się, bo być może ja trochę potrzebowałem się otworzyć na ten świat mediów społecznościowych i zobaczyć go z innej perspektywy, a Julia, żeby z kolei trochę nabrać do niego dystansu (…) – dodał.

Sebastian Karpiel-Bułecka zmieni imię! „Chce zrobić z tym porządek” >>

Sebastian Fabijański mówił, że ani on ani Julia Kuczyńska nie opowiadają o swoim związku publicznie, bo nie czują takiej potrzeby i raczej się to nie zmieni. Na koniec aktor powiedział co docenia w swojej partnerce.

Ja też bardzo doceniam w Julii zmysł biznesowy i to, że ona markę swoją wprowadziła i to jest tak, moim zdaniem, jakościowa rzecz. Widzę jak to traktuje, że to jest bardzo istotne dla niej, takie trochę jej dziecko drugie, więc w samych superlatywach mogę o tym opowiadać (…) – usłyszycie około 1:08:00 minuty.

Cały wywiad z Sebastianem Fabijańskim znajdziecie niżej.

Coś Was zaskoczyło? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama