Reklama
placeholder
News

Muzyczna para wzięła ślub! Zobaczcie te piękne zdjęcia

Muzyczna para wzięła ślub! Zobaczcie te piękne zdjęcia

fot. Bee Music/Jakub Andrzejewski

Reklama
Reklama
placeholder

Magda Bereda to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej profile na social mediach śledzą w sumie ponad 3 miliony fanów, a jej kanał na YouTubie liczy 125 milionów odtworzeń. W 2023 roku artystka zapoczątkowała autorską serię piosenek tworzonych z trzech przypadkowych słów przesłanych jej przez słuchaczy. Pierwszy sezon zwieńczył utwór stworzony z Piotrem Rubikiem pod tytułem Arbuzowy Zachód Słońca, który szybko stał się viralem i uzyskał status diamentowej płyty, a teledysk na YouTubie obejrzało już ponad 7 milionów widzów. Kolejnym nietypowym duetem była piosenka z zespołem Golec uOrkiestra pod nazwą Pierwsze skrzypce. Teraz Magda Bereda postanowiła połączyć siły z grupą Enej. 

Daria Zawiałow wypuściła klip do piosenki Dziewczyna Pop. Nagrała go w Miami >>

Magda Bereda wzięła ślub z Mirosławem "Myniem" Ortyńskim. Udzielił go Piotr "Lolek" Sołducha

To niezwykle romantyczne wydarzenie odbyło się na planie teledysku do piosenki pod tytułem Kowbojki. Utwór powstał do trzech słów rzuconych przez fanów jako wyzwanie napisania z nich tekstu piosenki. Były to: kowbojki, wiosna i perfumy.

Nowy utwór Magdy Beredy nawiązuje do folkowego stylu, z którego słynie zespół Enej, jest to jednocześnie popowa, melodyjna kompozycja, wywołująca uśmiech i pozytywne nastawienie. Teledysk do piosenki Kowbojki nakręcono w wiosennym klimacie, w pięknych okolicznościach przyrody na terenie "Zaczarowanego ogrodu" w Warszawie. Wideoklip ilustruje "nowy start". Na symbolicznym ślubie z jednym z członków zespołu Enej Mirosławem "Myniem" Ortyńskim,  Magda Bereda w roli panny młodej miała na sobie suknię projektu Violi Piekut. Mistrzem ceremonii był Piotr "Lolek" Sołducha. Na końcu ślub przemienił  się w spontaniczny koncert na klimatycznej, drewnianej scenie z grupą przyjaciół u boku.

Dawid Kwiatkowski poszerza swój merch. Co tym razem można kupić? >>

Poniżej możecie zobaczyć kilka ujęć z planu teledysku Kowbojki:

fot. Bee Music/Jakub Andrzejewski

fot. Bee Music/Jakub Andrzejewski

fot. Bee Music/Jakub Andrzejewski

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama