News

Magda Bereda: wiek, Instagram, chłopak. Co wiemy o wokalistce?

Magda Bereda: wiek, Instagram, chłopak. Co wiemy o wokalistce?

Fot. Instagram.com/magdabereda

Magda Bereda ma setki tysięcy fanów w całej Polsce. Zobaczcie czego udało nam się dowiedzieć o wokalistce. Wiedzieliście wszystko?

FaceApp jest niebezpieczny? Zbiera więcej danych niż myślisz >> 

Magda Bereda – kto to jest?

Magda Bereda ma dopiero 23 lata, a jest chyba najpopularniejszą śpiewającą YouTuberką w Polsce. Urodziła się 11 kwietnia 1996 roku. Zaczęła działać w internecie w 2011 roku. Na początku publikowała covery popularnych hitów, a teraz każdy jej filmik ma dziesiątki tysięcy wyświetleń, a Magdę na YouTube śledzi ponad 670 tysięcy osób!

Michał Szpak zaśpiewał na ślubie przyjaciela. Niesamowity wykon! >> 

Największą popularność Magda zdobyła dzięki przeróbce piosenki Despacito Luisa Fonsi, ale śpiewałała też własne wersje przebojów m.in. Kelly Clarkson czy Sarsy. Oprócz coverów Magda wykonuje też własne piosenki (Leć, W Niepewności). Pierwszy własny utwór napisała kiedy miała 14 lat. Jakiś czas temu Magda Bereda podpisała kontrakt z Universal Music Polska, być może jej płyta pojawi się na rynku jeszcze w 2019 roku.

Magda Bereda - ciekawostki 

Magda Bereda próbowała swoich sił w programach muzycznych i.. w filmie! Wzięła udział w castingach jurorskich do programu Must Be The Music. Tylko Muzyka, a kiedy miała 18 lat była uczestniczką precastingu do The Voice of Poland. W jednym z filmików na YT powiedziała, że zagrała epizod w filmie Król Życia Jerzego Zielińskiego. Mówi się, że jesienią 2019 roku Magda wystąpi w 10. edycji show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

W lutym 2019 roku Magda była jedną z gwiazd koncertu Artyści Przeciw Nienawiści, który został zorganizowany przez Dodę.

Co jeszcze wiemy o Magdzie Beredzie? Jej największą pasją jest muzyka, ale w jednym z filmików Magda przyznała, że uwielbia też montować filmy i podróżować. W internecie możecie też znaleźć blog Magdy i jej sklep, w którym 23-latka sprzedaje m.in. bluzy i koszulki. 

Basia Kurdej-Szatan straciła The Voice, ale zdobyła inne wielkie show! >> 

Magda Bereda - chłopak 

Czy Magda Bereda ma chłopaka? Wokalistka spotyka się z Luką, czyli  Łukaszem Górskim. Para poznała się kilka lat temu w czasie imprezy Meetup we Wrocławiu.

Magdę Beredę możecie śledzić na Instagramie @magdabereda. W tej chwili obserwuje ją tam 645 tysięcy osób. Wokalistka ma też swój fanclub – Beredanators.

Słuchacie piosenek Magdy?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

jestem właśnie na @thevoicecamp, napisaliśmy razem piosenki, a wieczorem dla Was zaśpiewam ☀️

Post udostępniony przez Magda Bereda ♪ (@magdabereda)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mimo tego, że 15:00 jeszcze nie ma to muszę tu upamiętnić te chwile... #artyściprzeciwnienawiści 💛 to był niesamowity dzień, tyle emocji, tyle pięknych słów, tyle dobra w nas 🙌🏻 wszyscy staliśmy na scenie ze łzami w oczach. Było Was tak dużo. Śpiewać z tak wielkimi artystami to dla mnie zaszczyt. Czułam się tam jak w domu z prawdziwą rodziną. Pokazaliśmy, że razem możemy stworzyć coś tak niesamowitego i pokazaliśmy, że potrafimy się jednoczyć. Potrafimy dzielić się dobrem. Urodziliśmy się bez nienawiści, nabyliśmy ją w szkole, pracy, dlatego jesteśmy też w stanie jej się pozbyć i zostawić w naszym serduchu samo dobro. Bo dobro jest w nas! ♥️ kocham! Chciałam Wam jeszcze podziękować, że jest Was tutaj 500 tysięcy - to jest dla mnie niewiarygodne, że tyle ludzi tutaj się łączy. To też zaszczyt mieć Was!

Post udostępniony przez Magda Bereda ♪ (@magdabereda)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj