Reklama
placeholder
News

Catering wigilijny od Magdy Gessler. Ile kosztuje barszcz, a ile pierogi?

Catering wigilijny od Magdy Gessler. Ile kosztuje barszcz, a ile pierogi?

fot. instagram.com/magdagessler_official/

Reklama
Reklama
placeholder

Magda Gessler przez lata obecności w szołbiznesie zaskarbiła sobie sympatię i zgromadziła wokół siebie liczne grono fanów. Nie dziwi więc, że robi wszystko, aby być jak najbliżej nich. Dlatego kolejny już raz postanowiła uruchomić swój "wigilijny catering", aby oszczędzić fanom jej kuchni długich godzin gotowania. Z pewnością  jest to ciekawe rozwiązanie, ale ceny nie są niskie. 

Andziaks nagrała świąteczną piosenkę. W klipie Luka i córka pary >>

Magda Gessler – wigilijne menu, ceny

Magda Gessler przygotowała dla swoich fanów wiele wigilijnych dań. Wśród nich znalazła się tradycyjna sałatka jarzynowa z grzybkami marynowanymi sprzedawana w słoiku o wadze 300 gramów. W warszawskiej restauracji Magdy Gessler o nazwie U Fukiera trzeba zapłacić za nią 41 złotych. Z kolei wśród ryb proponowanych przez restauratorkę na wigilijne stoły znajdziecie m.in.: rybę po grecku duszoną w bukiecie warzyw włoskich (która również jest sprzedawana w szkle i 200 gramów kosztuje 49 złotych), pstrąga faszerowanego koprem w cenie 95 złotych za sztukę, suma mazurskiego w zalewie octowej o pojemności 900 mililitrów za 70 złotych czy karpia faszerowanego po żydowsku sprzedawanego w słoiku o wadze 300 gramów za 65 złotych.  Natomiast ceny popularnych śledzi zaczynają się od 53 złotych za 300 gramów.

Najdziwniejsze kalendarze adwentowe 2023. Co można w nich znaleźć? >>

W menu wigilijnym od Magdy Gessler nie mogło zabraknąć zup. Większość sprzedawana jest w pojemnościach 900 mililitrów, a ceny to m.in. 63 złote za barszcz czerwony na zakwasie, 83 złote za czystą zupę grzybową.  Za pięć sztuk pierogów z kapustą i prawdziwkami trzeba zapłacić 51 złotych, a za 10 sztuk uszek z borowikami 70 złotych. W ofercie jest również tradycyjny kompot z suszu w cenie 55 złotych za 900 mililitrów.  

Pełne menu znajdziecie na stronie internetowej delikatesów U Fukiera. Skusicie się wigilijne specjały od Magdy Gessler?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama