Reklama
placeholder
News

Najdziwniejsze kalendarze adwentowe 2023. Co można w nich znaleźć?

Najdziwniejsze kalendarze adwentowe 2023. Co można w nich znaleźć?

fot. pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Kalendarze adwentowe tradycyjnie służą nie tylko do odliczania dni do świąt Bożego Narodzenia, ale i do "osłodzenia" sobie okresu oczekiwań. Dawniej pod tą postacią widywało się w sklepach przede wszystkim opcje dla dzieci, czyli papierowe pudełka z 24 przegródkami na czekoladki. Z czasem pomysły na kalendarze adwentowe ewoluowały, a obecnie są one już kojarzone nie tylko z dziecięcą przyjemnością, a nawet coraz częściej nie znajdziemy w nich żadnej przekąski. Jak wyglądają najdziwniejsze z nich, które można zakupić w 2023 roku?

Mariah Carey zdradziła jaka jest jej ulubiona świąteczna piosenka. Czy to jej własny hit? >>

Najdziwniejsze kalendarze adwentowe 2023 

 • Kalendarz adwentowy lotniczy
  Brytyjska linia lotnicza easyJet stworzyła własny kalendarz adwentowy składający się z 12 przegródek, w którym znaleźć można m.in. bilety lotnicze, kupony na przekąski w samolocie czy vouchery na wynajem samochodu. Cena za taką przyjemność wynosi 695 funtów, czyli w przeliczeniu ponad 3,5 tysiąca złotych. Niestety, nie można nabyć kalendarza na terenie Polski.
@easyjet IT’S COMPETITION TIME! 👀🎁   Our Advent(ure) Calendar is back in time for Christmas, packed full of presents worth over £2,000, and we’ve got one to give away 🎅🏻   For your chance to win: like this post and tag the person you’d take on your 2024 advent(ure) ✈️   T&Cs in bio – entry closes 10am on 13.11.23 #giveaway #competition #win #easyjet #traveltok #christmas #aviation ♬ original sound - Mariah Careyxx
 • Kalendarz adwentowy dla kota
  Kalendarz adwentowy dla kotów od Wild Freedom pełen jest liofilizowanych, bezzbożowych przysmaków dla futrzastych członków rodziny. Jedna sztuka kosztuje niecałe 20 złotych. 

fot. screen z zooplus.pl

 • Kalendarz adwentowy z kamieniami
  24 różne minerały na 24 dni, czyli kalendarz adwentowy z prawdziwymi kamieniami od NATIONAL GEOGRAPHIC. W zestawie znajdują się również opisy danych elementów. Koszt tak wyjątkowego kalendarza adwentowego to około 250 złotych. 

fot. screen z Allegro.pl

 • Kalendarz adwentowy z kaczuszkami
  W tej opcji znajdują się 24 różnorodne, gumowe kaczki z akcesoriami od Dowmoo. Ta zabawkowa wersja kosztuje około 40 złotych. 

fot. screen z temu.com

 • Kalendarz adwentowy dla wędkarza
  Ta niespodzianka dla pasjonata wędkarstwa posiada w zestawie różne wzory przynęt, których zadaniem jest oczywiście przyciągnięcie uwagi ryb. Znajdziecie tam elementy złote, srebrne, w kształcie wodnych stworzeń oraz żab. Ta pozycja kosztuje nieco ponad 157 złotych.

fot. screen z amazon.pl

 • Kalendarz adwentowy z modelem samochodu
  Zakupić można również kalendarz adwentowy Porsche 911 z elementami do złożenia. W zestawie znajduje się m.in. metalowy model w skali 1:43 oraz książka z instrukcją montażu. Ten nietypowy kalendarz kosztuje około 350 złotych. 

fot. Allegro.pl

 •  Kalendarz adwentowy z biżuterią Swarovski
  W tym zestawie dla dziewczynek znajdują się 22 kolorowe ozdoby, 2 naszyjniki i naklejki z motywem Disneya. Oryginalny kalendarz adwentowy od firmy Swarovski mona otrzymać za prawie 11 tysięcy złotych. 

Który z najdziwniejszych kalendarzy adwentowych spodobał się Wam najbardziej?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama