News

Ojciec sióstr Hadid randkuje z Polką! Poznali się przez internet

Ojciec sióstr Hadid randkuje z Polką! Poznali się przez internet

Fot. Instagram.com/mohamedhadid

Ojciec sióstr Hadid randkuje z Polką! Para poznała się przez internet już kilka lat temu. Kim jest wybranka Mohameda Hadida?

Cleo i Edyta Górniak na wojennej ścieżce! O co poszło? >> 

Mohamed Hadid spotyka się z Polką

Ojciec Belli i Gigi Hadid ma dość burzliwe życie uczuciowe. Do 1992 roku był mężem Mary Butler, z którą ma dwie córki – Alanę i Marielle. Dwa lata później deweloper nieruchomości ożenił się z modelką Yolandą Van den Herik – matką Belli, Gigi i Anwara. Para rozwiodła się w 2000 roku.

Kolejną ukochaną Mohameda Hadida była Shiva Safai. Modelka i prezenterka w 2013 roku przyjęła nawet pierścionek zaręczynowy od 32 lata starszego Mohameda.

Aktualnie ojciec Belli, Gigi i Anwara Hadid spotyka się z… Polką! Jak podają portale wybranką biznesmena została 26-letnia Justyna Monde.

Opener 2020: pierwszy headliner ogłoszony! >> 

Justyna Monde – kim jest, związek z Mohamedem Hadid

Justyna Monde jest modelką. Urodziła się w Polsce, ale dorastała w Niemczech. Kilka lat temu 26-latka udzieliła wywiadu portalowi MailOnline, w którym zdradziła, że poznała Hadida w 2014 roku. Monde studiowała wtedy zarządzanie nieruchomościami we Frankfurcie (Niemcy). Co ciekawe znajomość pary zaczęła się przez internet!

Monde powiedziała, że rozmawiała z Mohamedem Hadid na Instagramie i WhatsAppie przede wszystkim o sztuce i kulturze. Z czasem ich relacja się zacieśniła i para wysyłała do siebie „prywatne zdjęcia” i pikantne SMS-y. Justyna Monde i Mohamed Hadid spotkali się po raz pierwszy w 2014 roku we wrocławskiej pierogarni. Modelka przyznała też w wywiadzie, że w latach 2014-2017 spotykała się z ojcem sióstr Hadid w luksusowych hotelach w całej Europie. 

Maciej Musiał ma nową dziewczynę! To Miss Polski >> 

Wygląda na to, że modelka trafiła „przez żołądek do serca” miliardera. ;-) Niedawno paparazzi przyłapali parę na randce, oczywiście w restauracji, ale tym razem w Hollywood. Fotki z tego spotkania możecie zobaczyć na tej stronie. 

Ładna z nich para? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It was amazing visiting the @polinmuseum ? ? ?

Post udostępniony przez Justyna Monde (@justynamonde)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy as always ❤️ #JustynaMonde

Post udostępniony przez Justyna Monde (@justynamonde)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Malibu Time

Post udostępniony przez Mohamedhadid. (@mohamedhadid)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yes it’s Malibu time. Mood time

Post udostępniony przez Mohamedhadid. (@mohamedhadid)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj