Reklama
placeholder
News

Małgorzata Kożuchowska spotkała się ze… Snoop Doggiem. Zobaczcie wideo

Małgorzata Kożuchowska spotkała się ze… Snoop Doggiem. Zobaczcie wideo

fot. Instagram: antos_tos

Reklama
Reklama
placeholder

Małgorzata Kożuchowska spotkała się ze Snoop Doggiem podczas jednego z koncertów rapera. Filmik z ich spotkania trafił do mediów społecznościowych. 

Harry Styles założył koszulkę z One Direction. Zdjęcie szybko zniknęło z jego profilu >>

Małgorzata Kożuchowska spotkała się ze… Snoop Doggiem [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska wybrała się do Australii wraz z producentem filmowym Maciejem Syką. W trakcie swojej podróży aktorka odwiedziła Melbourne, gdzie na Rod Laver Arena swój koncert grał raper Snoop Dogg. Małgorzata Kożuchowska wybrała się na wydarzenie i miała okazję spotkać się z amerykańskim gwiazdorem za kulisami. Aktorka zapytała Snoop Dogga, czy ten pamięta swój koncert na Orange Warsaw Festival w 2014 roku. Raper stwierdził, że pamięta swoją wizytę w Polsce i pozdrowił Polaków. Zaraz potem przytulił Małgorzatę Kożuchowską i dał jej całusa. 

Koncerty w Polsce 2023: kto wystąpi w naszym kraju? >>

Filmikiem ze spotkania Małgorzaty Kożuchowskiej i Snoop Dogga na swoim profilu na Instagramie podzielił się między innymi producent filmowy Maciej Syka:

Yaba daba duuu, czyli dzisiaj po raz drugi w życiu spotkałem @snoopdogg tym razem z @malgorzatakozuchowska. Wujek Snoop kazał wszystkich Was pozdrowić i życzy dużo pokoju i miłości.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama