Reklama
placeholder
News

Małgorzata Królikowska wydała oświadczenie ws. konfliktu syna i Joanny Opozdy

Małgorzata Królikowska wydała oświadczenie ws. konfliktu syna i Joanny Opozdy

fot. Instagram: @asiaopozda / @malgorzata_ok / @antek.krolikowski

Reklama
Reklama
placeholder

Małgorzata Królikowska skomentowała zachowanie swojego syna, Antka Królikowskiego, po tym, jak na jego profilu pojawiły się prywatne nagrania Joanny Opozdy.

U Królikowskiego seria zapłakanych zdjęć Opozdy w ciąży. Najpierw "to za wiele dla normalnego faceta", a za chwilę "konto zhakowane" >>

Małgorzata Królikowska: oświadczenie ws. Antka i Joanny Opozdy

W czwartek 29 marca 2023 roku na InstaStory Antka Królikowskiego pojawiły się prywatne nagrania oraz zdjęcia Joanny Opozdy. Aktorka nie stroniła od łez i nie ukrywała, że jest jej ciężko z powodu tego, że ojciec jej syna, Vincenta, często zostawiał ją samą w domu w trakcie ciąży. Antek Królikowski twierdzi, że za publikacją materiałów stoi haker, a on sam nie miał pojęcia o ich istnieniu. 

Niedługo potem głos w sprawie zabrała Joanna Opozda, twierdząc, że nagrywała tak zwany pamiętnik audio, który zalecił jej terapeuta, aby mogła lepiej radzić sobie z silnymi emocjami oraz ciężką depresją podczas ciąży. Aktorka wspomniała także o zachowaniu mamy swojego byłego partnera. czyli Małgorzacie Królikowskiej:

I tak przyznaję, nie byłam dobrą żoną, nie było ze mną łatwo, nie robiłam ''obiadków'', jak to wygarnęła mi moja teściowa, kiedy dowiedziała się, że Antek mnie zdradza. 

Antoni Królikowski i słynna Izabela na wspólnym zdjęciu. Już się nie ukrywają? >>

Po słowach Joanny Opozdy, Małgorzata Królikowska wydała oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. Mama Antka Królikowskiego poinformowała, że nie będzie komentowała prywatnych spraw swojego syna oraz Joanny Opozdy:

W związku z licznymi pytaniami dziennikarzy i informacjami, jakie pojawiają się w przestrzeni medialnej, informuję, że nigdy nie komentowałam i nie będę komentowała prywatnych spraw mojego syna, Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Oboje są dorośli, wobec czego angażowanie osób trzecich czy social mediów do rozwiązywania konfliktów uważam za wysoce niepotrzebne. (...)

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama