News

Małgorzata Rozenek skończy karierę w show-biznesie?! Chce wrócić do zawodu

Małgorzata Rozenek skończy karierę w show-biznesie?! Chce wrócić do zawodu

Fot. Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek skończy karierę w show-biznesie?! Żona Radosława Majdana przyznała, że pewnie wróci do wyuczonego zawodu.

Małgorzata Rozenek spróbowała własnego mleka. Opowiedziała o tym >> 

Małgorzata Rozenek zdobyła popularność w 2012 roku, kiedy została prowadzącą polską edycję programu Perfekcyjna Pani Domu. Później mogliśmy oglądać ją w takich show jak Bitwa o Dom, Piekielny Hotel, Projekt Lady czy Iron Majdan. Od lutego 2021 roku emitowany jest format Rozenek Cudnie Chudnie, w którym gwiazda wraca do formy po ciąży.

Dzisiaj Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion fanów. Mówi się, że za jeden post na portalu społecznościowym otrzymuje 15-50 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek - zawód 

Małgorzata Rozenek Majdan jest absolwentką szkoły baletowej oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W wywiadzie dla portalu Plotek, 42-latka zdradziła jaką była uczennicą i studentką.

Byłam bardzo zbuntowaną uczennicą – w granicach na ile pozwalała mi na to szkoła baletowa – i bardzo przykładną studentką. Szkoła baletowa jest oparta trochę na łamaniu charakteru. Im bardziej cię łamią, tym bardziej się temu poddajesz albo tym bardziej się przeciw temu buntujesz. W szkole baletowej miałam zawsze nieodpowiednie zachowanie. Byłam osobą niezwykle pyskatą, byłam fatalna z matematyki, fizyki, przedmiotów ścisłych, ale byłam bardzo dobra z przedmiotów humanistycznych – cytuje jej wypowiedź Na Temat.

Instagram: ile zarabiają za post Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek? Kwoty zwalają z nóg >> 

Małgorzata Rozenek wróci do prawa? 

W dalszej części rozmowy z dziennikarzami gwiazda przyznała, że planuje wrócić do wyuczonego zawodu.

Studia prawnicze dały mi dużo poczucia tego, że jestem mądrym człowiekiem. Później przyszedł taki moment, że wszystko się pozmieniało, ale na pewno wrócę do prawa – mówiła.

Być może Małgorzacie Rozenek uda się połączyć te dwie dziedziny i nie zniknie z show-biznesu na dobre. 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.