News

Instagram: ile zarabiają za post Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek? Kwoty zwalają z nóg

Instagram: ile zarabiają za post Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek? Kwoty zwalają z nóg

Fot. Instagram.com/juliawieniawa/m_rozenek

Ile za post na Instagramie zarabiają Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek? Kwoty, które trafiają na konta gwiazd zwalają z nóg.

Agustin Egurrola będzie ojcem! Syn czy córka? >>

Fakt ujawnił ile polskie gwiazdy zarabiają na Instagramie. Stawki za jeden post sponsorowany sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych!

Ile gwiazdy zarabiają na Instagramie?

Według dziennika, najlepiej na swoim profilu zarabia Małgorzata Rozenek, którą na Instagramie obserwuje 1,4 miliona osób. Żona Radosława Majdana za wpis otrzymuje 15-50 tysięcy złotych.

Portal Plotek poprosił o komentarz menadżera prowadzącej Projekt Lady. Wiktor Krajewski podkreślił, że jego podopieczna bardzo starannie wybiera produkty, które poleca swoim fanom.

Małgorzata codziennie otrzymuje kilka propozycji, ale to nie oznacza, że decyduje się na współpracę. Wręcz przeciwnie. Bardzo uważnie sprawdza i wybiera rzeczy, które poleca na swoim profilu na Instagramie. Z dużą przyjemnością poleca polskie marki, bo dzięki temu wspiera naszych producentów, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Zawsze przez kilka tygodni przed publikacją testuje daną rzecz, żeby z czystym sumieniem polecić coś, co jej zdaniem jest jakościowe i warte zakupu. Zdarzają się też sytuacje, że niestety musimy odmówić, gdy produkt nie spełnił jej oczekiwań. Mamy też zasadę, że w przypadku współpracy z różnymi brandami, ustalamy, że część wynagrodzenia zostanie wpłacone na zbiórki lub inne akcje charytatywne – czytamy.

Małgorzata Rozenek w scenach seksu w nowym filmie Vegi. Jest komentarz Radka Majdana [18+] >> 

Na drugim miejscu znalazła się Małgorzata Socha. Aktorka znana m.in. z serialu Przyjaciółki, za współpracę z marką może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 15-40 tysięcy złotych.

Podium najcenniejszych gwiazd zamyka Julia Wieniawa. 22-latka, która nie tylko sprawdza się na planie filmowym, lecz także jako bizneswoman, wyłącznie za działalność w sieci dostaje od 10 do 30 tysięcy złotych.

Ile na Instagramie zarabiają inne gwiazdy? Podaje się, że Klaudia Halejcio za reklamę w internecie inkasuje 3-15 tysięcy złotych. Taką samą stawkę ma Adam Zdrójkowski. Mikołaj Roznerski za post sponsorowany ma zarabiać 5-20 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek miała grać w 'Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją'! Kogo? >> 

Warto pamiętać o tym, że na wynagrodzenie za post na Instagramie składa się wiele czynników takich jak wykorzystanie wizerunku, zasięgi w internecie czy koszty i czas poświęcone na stworzenie danej kampanii.

Kupujecie produkty z polecenia gwiazd?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.