Reklama
placeholder
News

Małgorzata Rozenek topless na zdjęciu z Radosławem. "Lubię te nasze poranki"

Małgorzata Rozenek topless na zdjęciu z Radosławem. "Lubię te nasze poranki"

Fot. Instagram.com/m_rozenek

Reklama
Reklama
placeholder

Małgorzata Rozenek opublikowała odważny post. Na nowym zdjęciu z mężem prezenterka jest topless.

Michał Misha Kostrzewski – brat Małgorzaty Rozenek to "Brad Pitt jak żywy" >> 

Prowadząca m.in. Projekt Lady jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. W mediach społecznościowych obserwuje ją 1,4 miliona fanów.

Działalność w sieci Małgorzaty Rozenek zawsze jest szeroko komentowana. Niedawno o 42-latce zrobiło się głośno za sprawą wakacyjnego zdjęcia, do którego zapozowała z Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek topless

Małgorzata Rozenek stoi topless przodem do męża, który ją obejmuje. W opisie celebrytka zapytała fanów czy pielęgnacja włosów to temat, o którym powinna opowiedzieć na live.

Post skomentował m.in. sam Radosław Majdan. Piłkarz napisał:

Lubię te nasze poranki.

Małgorzata Rozenek zmniejszy biust! „Już mi się znudził taki duży” >> 

Emocje wśród internautów wywołały nie tylko śmiałe ujęcie, lecz także fryzura Małgorzaty Rozenek. Niektórzy obserwatorzy twierdzili, że gwiazda nosi doczepiane włosy, a nawet perukę.

Nie, nie mam doczepów, nie mam grama doczepów. Mogę Wam to pokazać. Waszym zdaniem włosy nie wyglądają na zdrowe, moim zdaniem wyglądają na bardzo zdrowe Ja jestem bardzo zadowolona z ich kondycji. (…) Moje włosy nie tylko nie straciły na objętości, ale przede wszystkim bardzo ładnie się wzmocniły. (...) Najlepsze jest to, że po prostu mam wrażenie, że jest grupa osób na moim profilu, która wykorzysta każdy możliwy pretekst do tego, żeby obrazić mnie w najróżniejszy sposób i wymyślić spiskowe teorie dziejów. Dziwne to jest dla mnie, po prostu dziwne – skomentowała Małgorzata Rozenek na InstaStory.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama