News

Małgorzata Rozenek zmniejszy biust! „Już mi się znudził taki duży”

Małgorzata Rozenek zmniejszy biust! „Już mi się znudził taki duży”

fot. instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek zdradziła, że planuje zmniejszyć biust! Żona Radosława Majdana powiększała go dwa razy.

Małgorzata Rozenek skończy karierę w show-biznesie?! Chce wrócić do zawodu >> 

Małgorzata Rozenek należy do tych gwiazd, które na przestrzeni lat przeszły naprawdę dużą metamorfozę. Z biegiem czasu prezenterka, która zdobyła popularność jako Perfekcyjna Pani Domu, postawiła na odważniejszy wizerunek. 

Małgorzata Rozenek zmniejszy piersi

Od niedawna 42-latkę możemy oglądać w programie Rozenek Cudnie Chudnie, w którym wraca do sylwetki sprzed ostatniej ciąży. W ostatnim odcinku Małgorzata Rozenek wspomniała o tym, że powiększyła piersi. Pierwszy zabieg przeszła jeszcze zanim poznała swojego obecnego męża, a kolejny – już w trakcie trwania ich związku. Gwiazda podkreśliła, że Radosław Majdan nie namawiał jej do operacji.

Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza – cytuje jej wypowiedź m.in. Pudelek.pl.

Agnieszka Włodarczyk w bikini z ciążowym brzuszkiem. „Najpiękniejsze zdjęcie” >> 

Małgorzata Rozenek dodała, że teraz nie chce mieć tak dużego biustu i planuje go zmniejszyć. 

Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam, jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust – powiedziała.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.