News

Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi! „Bardzo się cieszę”

Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi! „Bardzo się cieszę”

Fot. Instagram.com/m_rozenek/patryk_vega_official

Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi! Żona Radosława Majdana powiedziała, że bardzo cieszy się na ich współpracę. Co już wiadomo o jej roli?

Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej po premierze filmu o sobie! >> 

Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu po raz trzeci została mamą. Mimo to, prezenterka nie rezygnuje z kariery zawodowej. Od niedawna możemy oglądać ją w nowym sezonie Projektu Lady, mówi się też, że w lutym 2021 roku zobaczymy ją w innym programie – Rozenek Cudnie Chudnie.

Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi. Zagra główną rolę 

Żona Radosława Majdana sprawdzi się też jako aktorka. Niedawno 42-letnia gwiazda zdradziła, że pojawi się w nowym filmie Patryka Vegi.

Bardzo cenię Patryka, dlatego że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem. Oprócz tego stworzył swój podpis. Jego filmy są bardzo charakterystyczne. Gdyby włączyć film i zapytać, kto go wyreżyserował, od razu widać, że są to produkcje Patryka. Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii – mówiła Małgorzata Rozenek w rozmowie z portalem Pudelek.pl.

Pętla - recenzja filmu >> 

W nadchodzącej produkcji kontrowersyjnego reżysera Małgorzata Rozenek zagra jedną z głównych ról. Postać ma być jej zupełnym przeciwieństwem. Celebrtytka zdradziła, że aby dobrze wypaść na ekranie, przechodzi szkolenie aktorskie.

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca. Będę przeciwieństwem siebie. Sama charakteryzacja zajmuje trzy godziny. Wiele osób mnie nie rozpoznawało – czytamy na stronie serwisu.

Pójdziecie do kina na film z Małgorzatą Rozenek?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kocham tu wracać...💙

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś sobota, 💃🕺więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie 😂 bo można spędzić te sobotę równie fajnie. Pomoże w tym dobra muzyka... 😉 Jakiś czas temu razem z @r_majdan zrobiliśmy listy naszych ulubionych utworów dla @tidal_polska , a teraz mamy dla Was zabawę, w której do wygrania jest aż ‼️10‼️półrocznych subskrypcji dla przyszłych użytkowników @tidal_polska. Co trzeba zrobić? Polubić zdjęcie, oznaczyć w komentarzu pod, trzech znajomych, którzy nie mogą żyć bez muzyki. Listę zwycięzców ogłoszę już w ten poniedziałek po 20.00 na swoim IG story. Co jest ważne ➡️ półroczna subskrypcja jest dla nowych użytkowników TIDAL. Miłej zabawy.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W drodze na robotę 😎 #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdrowienia z premiery „BAD BOYA” w Londynie 😎🎬🔥 #badboyfilm #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.