News

Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej po premierze filmu o sobie!

Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej po premierze filmu o sobie!

fot. instagram.com/dodaqueen/youtube.com/Telewizja wPolsce

Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej po premierze filmu o sobie. Romantyczny gest wzruszył niejedną osobę.

W czwartek 10 września 2020 roku odbyła się premiera filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy. Opowiada on o mężczyźnie, który został niesłusznie skazany na karę 18 lat więzienia. Sprawa Tomasza Komendy była jedną z najgłośniejszych w ostatnich latach. Po pokazie miało miejsce niezwykłe wydarzenie.

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - recenzja filmu >>

Tomasz Komenda oświadczył się po premierze filmu o sobie

Oficjalna premiera filmu filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy odbyła się w Warszawie. Na pokazie można było zobaczyć członków obsady, m.in. Agatę Kuleszę czy Jana Frycza. Nie zabrakło także bohatera wieczoru, Tomasza Komendy, którego historia niesłusznej odsiadki w więzieniu i traumatycznych zdarzeń z tym związanych, została pokazana w filmie.

Tuż po zakończeniu seansu wydarzył się najpiękniejszy moment, który wiele osób z pewnością będzie jeszcze długo wspominać. Tomek Komenda wszedł na scenę i oświadczył się swojej partnerce.

Na tej sali jest kobieta mojego życia, która nosi mojego syna. Za trzy miesiące zostaję ojcem. Kochanie, czy możesz do mnie podejść? – powiedział sięgając po bukiet róż i pierścionek.

Para poznała się za pośrednictwem portalu randkowego. Anna, która jest wybranką Tomka, już za trzy miesiące urodzi ich pierwsze dziecko. 

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - Kazik promuje film. Zobacz teledysk >>

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy – informacje o filmie

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy to dramat sensacyjny oparty na prawdziwych wydarzeniach, o których było głośno w mediach. Jest to fabularyzowana opowieść o życiu Tomasza Komendy – młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki czytamy w opisie na portalu nekranie.pl.

W filmie wystąpili Piotr Trojan, Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka. Obraz wyreżyserował Jan Holoubek.

Zmierzch: Robert Pattinson i Kristen Stewart mogli być małżeństwem?! "Powiedziałabym tak" >>

Przyszłym rodzicom i parze młodej serdecznie gratulujemy! :-)
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Trojan (@piotrtrojan.insta)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatni raz płakałam tak w kinie na „Titanicu” ... Historia Tomasza Komendy nigdy nie powinna się wydarzyć .. a jednak, takie są fakty. I po wczorajszej premierze filmu „25 lat niewinności” nadal buzuje we mnie złość na te wydarzenia, ale też ogromne wzruszenie i radość, bo zwyciężyła prawda i matczyna miłość silniejsza niż wszystko❤️Film jest niezwykły. Autentyczny, wstrzasajacy( sceny więzienne przerosły mnie stopniem okrucienstwa) wzruszający( szczególnie relacja Tomka i mamy), momentami magiczny( tańczące płatki śniegu w chwilach, gdy ulatywała z nich nadzieja) Wszyscy aktorzy zagrali świetnie, serdeczne gratulacje! A @piotrtrojan.insta w głównej roli #mistrzostwo !!! Zapraszam Was na story, gdzie znajdziecie wzruszające przemówienie Tomka i ... jego oświadczyny ...❤️❤️Emocje niesamowite ❤️❤️❤️#miłość #film #prawdziwahistoria #25latniewinności #brawowszyscytwórcy #braworeżyser @jan_holoubek 👏

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Przejmujący film o cierpieniu, miłości, nadziei w szukaniu sprawiedliwości! 18 lat więzienia, choć wiesz, że jesteś niewinny! Brawurowa rola Agaty Kuleszy w roli matki i Piotra Trojana w roli Tomka. Mocny film w reżyserii Jana Holoubka. Po premierze wzruszony Tomek Komenda podziękował rodzinie. Powiedział, że za 3 miesiące będzie miał dziecko. Zaprosił przyszłą żonę na scenę i oświadczył się❤️ Wspaniale zakończenie i początek nowego życia. Świetna piosenka Kazika #sprawiedliwość #szacunek #miłość #rodzina #kultura #tragedia #walka #nadzieja #film #kino #historia #fakty #wolność #wolnemedia #monikaolejnik #kropkanadi #tvn24 #tvnfabula #tomekkomenda #janholoubek #agatakulesza #piotrtrojan #muzyka #kazikstaszewski @tvn24.pl @faktytvn @tvnfabula @player.pl @jan_holoubek @piotrtrojan.insta @agatakulesza_fanclub

Post udostępniony przez Monika Olejnik (@monikaolejnik_official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.