Reklama
placeholder
News

Malik Montana lepszy niż Słowacki i Mickiewicz? Tak porównał się do wieszczów

Malik Montana lepszy niż Słowacki i Mickiewicz? Tak porównał się do wieszczów

fot. instagram.com/donmalikmontana / fot. Wikimedia Commons

Reklama
Reklama
placeholder

O Maliku Montanie można wiele powiedzieć, jednak określenia typu: skromny, pokorny, cichy na pewno tutaj nie pasują. Raper ma na swoim koncie parę mniejszych bądź większych afer, a to wszystko tylko w przeciągu kilku minionych tygodni.

Malik Montana został Polakiem. 'Zapiszmy ten dzień w kalendarzu' >>

Malik Montana – kontrowersje 

Raper stał się popularny dzięki pamiętnej piosence o jagodziankach. Od tamtego czasu nagrał też wiele innych utworów, między innymi hity takie jak Ay Lala czy Cheese. Ostatnimi czasy częściej słychać o jego ekscesach niż o utworach.

Blanka śpiewa utwór Janna - Gladiator. To dzieło AI >>

Jedną z głośniejszych akcji była sytuacja, gdy muzyk wskoczył na ladę w McDonaldzie. Później była też głośna afera, gdy Juwenalia Poznańskie zrezygnowały z jego obecności, podobnie organizatorzy Dni Lublina. Przy tej okazji Malik wdał się w przepychankę słowną z Mają Staśko, a osoby sympatyzujące z jej poglądami określił mianem ludzi, którzy nie golą pach i miejsc intymnych.

Jakby tego było mało, raper słynący z braku szacunku do wielu ludzi (nawoływał do linczu chłopaka, który go opluł, w swoich utworach często uprzedmiotawia kobiety) swojego czasu nagrał tyradę o tym, by okazywać mu należny szacunek.

Malik Montana jak Mickiewicz i Słowacki

Ponownie Malik zaszokował publikę swoimi słowami. Chodzi o wpis na Facebooku, który dość szybko zniknął z jego profilu. Napisał w nim:

Uważam, że dla kultury Polskiej zrobiłem więcej niż Mickiewicz i Słowacki razem wzięci. Płyta adwokat diabła jest lepsza niż Pan Tadeusz.

fot. facebook.com/donmalikmontana

Nie będziemy z tym polemizować 😉. Naprawdę ciężko porównać "ja tak jak kot, 7 żyć i baluję całą noc" do "Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu"... Doceniamy uznanie przymiotnika "polskiej" za godny pisania wielką literą!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama