News

Mamma Mia 3: czy powstanie kolejna część filmu?

Mamma Mia 3: czy powstanie kolejna część filmu?

Fot. YouTube.com/Movieclips

Czy powstanie Mamma Mia 3? Fani mogą liczyć na kolejną część filmu z hitami ABBY? Sprawdźcie co wiadomo na temat kontynuacji.

Harry Styles na kwarantannie! Przerwano prace na planie >>

Pierwsza część Mamma Mia! zadebiutowała na ekranach w 2008 roku. Musical, którego fabuła opierała się na piosenkach zespołu ABBA, podbił serca widzów. Film zarobił około 600 milionów dolarów! W rolach głównych wystąpili: Meryl Streep, Amanda Seyfried, Colin Firth, Pierce Brosnan oraz Stellan Skarsgård.

Po 10 latach od premiery Mamma Mia! pojawiła się kontynuacja produkcji – Mamma Mia: Here We Go Again! Druga część była utrzymana w podobnej konwencji do pierwszej. Widzowie zobaczyli w niej też tych samych aktorów.

Będzie Mamma Mia 3?

W czerwcu 2020 roku pojawiły się informacje, że twórcy Mamma Mia! pracują nad trzecią częścią musicalowej komedii. Producentka Judy Craymer przekazała, że trwają przygotowania do kontynuacji. Te plany zahamowała jednak pandemia koronawirusa.

Nie wiele zdradzono na temat Mamma Mia 3, jednak mówiło się,  że w filmie usłyszymy aż cztery nowe piosenki ABBY, które powstały specjalnie na wirtualny koncert zespołu. Spekulowano, że fabuła miałaby skupić się na postaci Ruby Sheridan, w którą wcieliła się Cher.

W wywiadzie dla portalu collider.com Amanda Seyfried, która w obu częściach Mamma Mia! grała główną rolę, powiedziała, że zarówno ona, jak i pozostali członkowie ekipy, z pewnością chętnie wrócą na plan musicalu. To oznacza, że w przypadku premiery Mamma Mia 3 moglibyśmy spodziewać się w obsadzie aktorów doskonale znanych z Mamma Mia! i Mamma Mia: Here We Go Again!

Batman - Robert Pattinson o pracy nad rolą głównego bohatera filmu >> 

Niestety nie wiadomo czy ostatecznie zobaczymy kontynuację produkcji. Przypomnijmy, że dwie poprzednie części Mamma Mia! dzieliło aż 10 lat. Poza tym pracę filmowców utrudnia pandemia koronawirusa. Prawdopodobnie dalsze losy filmu zależą od rozwoju sytuacji epidemicznej.

Chcielibyście zobaczyć Mamma Mia 3?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Regram @lilyjamesofficial: No biggie. #mammamia #abba #stockholm #herewego

Post udostępniony przez Mamma Mia! Here We Go Again (@mammamiamovie)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Regram from @piercebrosnanofficial: #mammamia ...my girl Amanda, here we go again...❤️always

Post udostępniony przez Mamma Mia! Here We Go Again (@mammamiamovie)

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.