News

Mamy polskich gwiazd. Co o nich wiemy?

Mamy polskich gwiazd. Co o nich wiemy?

Fot. Instagram.com/kwiatkowsky/honkabiedronka

Kim są mamy m.in.: Dawida Kwiatkowskiego, Joanny Krupy, Honoraty Skarbek czy Ewy Farnej? Zobaczcie co wiemy o mamach polskich gwiazd!

Kim jest Lotek? 4 najlepsze skecze stand-up'era >> 

Dawid Kwiatkowski

Mama Dawida Kwiatkowskiego ma na imię Agnieszka i ma 44 lata. W każdym z wywiadów podkreśla jak bardzo jest dumna z osiągnięć Dawida. Wokalista wspólnie z mamą wziął udział w programie Starsza Pani Musi Fiknąć. W czasie show zabrał ją na wycieczkę do Kapsztadu (Republika Południowej Afryki), gdzie wspólnie wzięli udział w ekstremalnym rajdzie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sushi time - for the first time ?????‍♂️ #mommy

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

Joanna Krupa

Kiedy Joanna Krupa miała 5 lat wspólnie z mamą Jolantą i młodszą siostrą Martą przeniosła się do Chicago. Jakiś czas później zamieszkały w Los Angeles. W wielu wywiadach Joanna Krupa podkreślała, że to właśnie od mamy (która jest jej przyjaciółką) nauczyła się pracowitości.

 

 

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek jest bardzo związana z mamą Bożeną. W jednym z wywiadów wokalistka powiedziała, że mama jest dla niej „wzorem do naśladowania pod względem siły, motywacji, wytrzymałości i niekończącego się uśmiechu na twarzy”. Bożena Skarbek przez 2 lata walczyła ze złośliwym nowotworem piersi. Na szczęście już wszystko jest w porządku. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja i mamulec @bozenaskarbek ✌? Podobne?

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 

Tadeusz Muller

Jest jednym z najlepszych szefów kuchni w Polsce i autorytetem kulinarnym dla… Magdy Gessler – swojej mamy, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. ;-) Niedługo razem wystąpią w programie Starsza Pani Musi Fiknąć i zmierzą się z bardzo trudnymi zadaniami.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#konferencjaramowkowatvn z moim Tadeuszem ❤️❤️❤️ #tvn

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Zawodniczka mieszanych sztuk walki jest przede wszystkim znana ze swoich osiągnięć na ringu.  Od czasu do czasu jednak dzieli się z fanami zdjęciami z mamą – Anną. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć jak radziły sobie w Meksyku w czasie ekstremalnych wyzwań w programie Starsza Pani Musi Fiknąć.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??. Mamoooo!?‍? Dziękuję za mega spędzony czas w Meksyku.?? Cieszę się, że zgodziłaś się polecieć ze mną tak daleko i że wzięłaś udział w tych wszystkich szalonych atrakcjach.??? Podczas tej wycieczki poznałam mamę od innej strony i muszę Wam powiedzieć, że jest odjazdowaaa.? Czy Wasze mamusie często Was zaskakują?? Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć moją mamę w akcji w programie „Starsza Pani Musi Fiknąć” na anatenie @tvn.pl .??? ??. Mooooooom!?‍? Thank you for such great time in Mexico!?? I’m really happy you agreed to fly such a long distance and that you took part in all of those crazy activities.??? During this trip I got to know my mom’s new side.? And I’m telling you, my mom’s aweeeesooome!? Do your mommies often surpries you?? Soon you’ll be able to see my mother in action in „50 Ways to Kill My Mammy” Polish edition on @tvn.pl channel.??? ??#joannatraveler #mexico #cancun #playa #plaza #beach #sunset #vacation

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

Ewa Farna

Mama Ewy Farnej – Karin – urodziła się w 1969 roku w Trzyńcu (Czechy). Ewa jest bardzo związana ze swoją mamą. Twierdzi, że są najlepszymi przyjaciółkami. Podobno to po mamie Ewa odziedziczyła talent wokalny. Swojej mamie artystka zawdzięcza też urodę – wyglądają jak siostry! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kiedymamaladniejszaodcorki #kdyzjemamahezcinezdcera

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

 

Andrzej Piaseczny

Juror The Voice raczej nie opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Co jakiś czas dzieli się jednak z fanami zdjęciami swojej mamy – Alicji. Wiadomo, że 81-latka jest wielką fanką pereł. Razem z Andrzejem Piasecznym wyjechała jakiś czas temu do Namibii, gdzie razem przeżyli m.in. burzę na safari.

 

 

Tomasz Szczepanik

Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus też będzie jedną z gwiazd, która razem z mamą wystąpi w programie Starsza Pani Musi Fiknąć. Wiadomo, że pani Bogumiła mieszka we wsi Bogoniowice koło Ciężkowic (województwo małopolskie). Tam wychowywała 4 synów, kiedy jej mąż pracował za granicą. W wielu wywiadach Tomasz Szczepanik zaznaczał, że jest bardzo związany z mamą, która często towarzyszyła mu w czasie koncertów. Podobno to do niej należało też ostatnie zdanie w domu rodzinnym artysty. ;-) 

 

 

Doda 

Doda jest bardzo związana ze swoimi rodzicami. Wiele razy podkreślała, że skoczyłaby za nimi w ogień. Swoją mamę wokalistka traktuje jak przyjaciółkę. Pani Wanda w jednym z wywiadów przyznała, że córka rozpieszcza ją prezentami.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego najlepszego mamo !❤️?? #wandarules

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Julia Wieniawa

Menadżerką Julii Wieniawy jest jej mama – Marta Wieniawa-Narkiewicz. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka przyznała, że dzięki wspólnej pracy bardzo się do siebie zbliżyły. Julią Wieniawę i jej mamę łączy coś jeszcze – wyglądają jak siostry! ;-) 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.