News

Mamy polskich gwiazd. Co o nich wiemy?

Mamy polskich gwiazd. Co o nich wiemy?

Fot. Instagram.com/kwiatkowsky/honkabiedronka

Kim są mamy m.in.: Dawida Kwiatkowskiego, Joanny Krupy, Honoraty Skarbek czy Ewy Farnej? Zobaczcie co wiemy o mamach polskich gwiazd!

Kim jest Lotek? 4 najlepsze skecze stand-up'era >> 

Dawid Kwiatkowski

Mama Dawida Kwiatkowskiego ma na imię Agnieszka i ma 44 lata. W każdym z wywiadów podkreśla jak bardzo jest dumna z osiągnięć Dawida. Wokalista wspólnie z mamą wziął udział w programie Starsza Pani Musi Fiknąć. W czasie show zabrał ją na wycieczkę do Kapsztadu (Republika Południowej Afryki), gdzie wspólnie wzięli udział w ekstremalnym rajdzie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sushi time - for the first time 🤙🏼🔝🤷🏽‍♂️ #mommy

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

Joanna Krupa

Kiedy Joanna Krupa miała 5 lat wspólnie z mamą Jolantą i młodszą siostrą Martą przeniosła się do Chicago. Jakiś czas później zamieszkały w Los Angeles. W wielu wywiadach Joanna Krupa podkreślała, że to właśnie od mamy (która jest jej przyjaciółką) nauczyła się pracowitości.

 

 

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek jest bardzo związana z mamą Bożeną. W jednym z wywiadów wokalistka powiedziała, że mama jest dla niej „wzorem do naśladowania pod względem siły, motywacji, wytrzymałości i niekończącego się uśmiechu na twarzy”. Bożena Skarbek przez 2 lata walczyła ze złośliwym nowotworem piersi. Na szczęście już wszystko jest w porządku. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja i mamulec @bozenaskarbek ✌🏻 Podobne?

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 

Tadeusz Muller

Jest jednym z najlepszych szefów kuchni w Polsce i autorytetem kulinarnym dla… Magdy Gessler – swojej mamy, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. ;-) Niedługo razem wystąpią w programie Starsza Pani Musi Fiknąć i zmierzą się z bardzo trudnymi zadaniami.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#konferencjaramowkowatvn z moim Tadeuszem ❤️❤️❤️ #tvn

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Zawodniczka mieszanych sztuk walki jest przede wszystkim znana ze swoich osiągnięć na ringu.  Od czasu do czasu jednak dzieli się z fanami zdjęciami z mamą – Anną. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć jak radziły sobie w Meksyku w czasie ekstremalnych wyzwań w programie Starsza Pani Musi Fiknąć.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱. Mamoooo!👩‍👧 Dziękuję za mega spędzony czas w Meksyku.🇲🇽 Cieszę się, że zgodziłaś się polecieć ze mną tak daleko i że wzięłaś udział w tych wszystkich szalonych atrakcjach.🤪🎡🎢 Podczas tej wycieczki poznałam mamę od innej strony i muszę Wam powiedzieć, że jest odjazdowaaa.🤩 Czy Wasze mamusie często Was zaskakują?🤗 Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć moją mamę w akcji w programie „Starsza Pani Musi Fiknąć” na anatenie @tvn.pl .📺👍🏼 🇺🇸. Mooooooom!👩‍👧 Thank you for such great time in Mexico!🇲🇽 I’m really happy you agreed to fly such a long distance and that you took part in all of those crazy activities.🤪🎡🎢 During this trip I got to know my mom’s new side.😍 And I’m telling you, my mom’s aweeeesooome!🤩 Do your mommies often surpries you?🤗 Soon you’ll be able to see my mother in action in „50 Ways to Kill My Mammy” Polish edition on @tvn.pl channel.📺👍🏼 👸🏻#joannatraveler #mexico #cancun #playa #plaza #beach #sunset #vacation

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

Ewa Farna

Mama Ewy Farnej – Karin – urodziła się w 1969 roku w Trzyńcu (Czechy). Ewa jest bardzo związana ze swoją mamą. Twierdzi, że są najlepszymi przyjaciółkami. Podobno to po mamie Ewa odziedziczyła talent wokalny. Swojej mamie artystka zawdzięcza też urodę – wyglądają jak siostry! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kiedymamaladniejszaodcorki #kdyzjemamahezcinezdcera

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

 

Andrzej Piaseczny

Juror The Voice raczej nie opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Co jakiś czas dzieli się jednak z fanami zdjęciami swojej mamy – Alicji. Wiadomo, że 81-latka jest wielką fanką pereł. Razem z Andrzejem Piasecznym wyjechała jakiś czas temu do Namibii, gdzie razem przeżyli m.in. burzę na safari.

 

 

Tomasz Szczepanik

Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus też będzie jedną z gwiazd, która razem z mamą wystąpi w programie Starsza Pani Musi Fiknąć. Wiadomo, że pani Bogumiła mieszka we wsi Bogoniowice koło Ciężkowic (województwo małopolskie). Tam wychowywała 4 synów, kiedy jej mąż pracował za granicą. W wielu wywiadach Tomasz Szczepanik zaznaczał, że jest bardzo związany z mamą, która często towarzyszyła mu w czasie koncertów. Podobno to do niej należało też ostatnie zdanie w domu rodzinnym artysty. ;-) 

 

 

Doda 

Doda jest bardzo związana ze swoimi rodzicami. Wiele razy podkreślała, że skoczyłaby za nimi w ogień. Swoją mamę wokalistka traktuje jak przyjaciółkę. Pani Wanda w jednym z wywiadów przyznała, że córka rozpieszcza ją prezentami.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego najlepszego mamo !❤️🌸🎂 #wandarules

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Julia Wieniawa

Menadżerką Julii Wieniawy jest jej mama – Marta Wieniawa-Narkiewicz. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka przyznała, że dzięki wspólnej pracy bardzo się do siebie zbliżyły. Julią Wieniawę i jej mamę łączy coś jeszcze – wyglądają jak siostry! ;-) 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj