News

Podwójny ślub w Maneskin! Co za wydarzenie! [ZDJĘCIA]

Podwójny ślub w Maneskin! Co za wydarzenie! [ZDJĘCIA]

fot. Instagram: @maneskinofficial

Członkowie zespołu Mansekin postanowili wziąć ślub z okazji premiery swojej trzeciej płyty pod tytułem RUSH! Artyści pochwalili się zdjęciami z uroczystości w mediach społecznościowych.

Lewis Capaldi – koncert przerwany. Doszło do bójki >>

Podwójny ślub w Maneskin!

Trzecia płyta zespołu Maneskin pod tytułem RUSH! miała swoją premierę 20 stycznia 2023 roku i składa się z 17 utworów. Tytuł albumu nawiązuje do ostatnich kilkunastu miesięcy intensywnego życia zespołu. Wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio w ostatnim czasie byli w trasie koncertowej, przez którą żyli w ciągłym pośpiechu. 

Joe Trohman z Fall Out Boy robi przerwę w karierze. Wydał oświadczenie >>

W związku z tym w pośpiechu został zorganizowany również ślub członków zespołu Maneskin. Damiano, Victoria, Thomas i Ethan poinformował o wyjątkowym wydarzeniu na oficjalnym profilu zespołu na Instagramie w dniu premiery płyty RUSH!. Ceremonię poprowadził były dyrektor kreatywny domu mody Gucci oraz ulubiony projektant Maneskin, Alessandro Michele. Mężczyzna wygłosił przemówienie, w którym ogłosił, że członkowie zespołu zostali małżeństwem. 

Podwójny ślub w Maneskin - goście

Na ślubie zespołu Maneskin nie zabrakło również wielu znanych gości. Wśród nich znaleźli się między innymi polska dziennikarka Gabi Drzewiecka, aktorka Sabrina Impacciatore, wokalista Machine Gun Kelly i reżyser Paolo Sorrentino.

Podwójny ślub w Maneskin - zdjęcia

Zdjęcia ze ślubu członków zespołu Maneskin możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.