Reklama
placeholder
News

Joe Trohman z Fall Out Boy robi przerwę w karierze. Wydał oświadczenie

Joe Trohman z Fall Out Boy robi przerwę w karierze. Wydał oświadczenie

fot. Pamela Littky/Instagram.com/falloutboy

Reklama
Reklama
placeholder

Joe Trohman z zespołu Fall Out Boy ogłosił, że robi przerwę w karierze i na jakiś czas odchodzi z bandu. Gitarzysta chce skoncentrować się na swoim zdrowiu psychicznym.

W mediach społecznościowych pojawił się wpis od Joego Trohmana, w którym informuje o swojej decyzji.

Miley Cyrus – Flowers to odpowiedź na przebój Bruno Marsa. Posłuchajcie tych fragmentów >> 

Fall Out Boy bez Joego Trohmana: oświadczenie

Neil Young zawył kiedyś, że lepiej wypalić się niż zniknąć. Ale mogę jasno powiedzieć, że wypalenie jest straszne. Nie wdając się we wszystkie szczegóły, muszę ujawnić, że moje zdrowie psychiczne gwałtownie się pogorszyło w ciągu ostatnich kilku lat. Tak więc, aby uniknąć bezpowrotnego zniknięcia, zrobię sobie przerwę w pracy, która niestety wiąże się z odejściem z Fall Out Boy (…).

Muzyk dodał, że decyzja jest dla niego trudna, szczególnie, że Fall Out Boy szykuje się do wydania nowego albumu. So Much (For) Stardust ma mieć premierę 24 marca 2023 roku.

Roksana Węgiel o swojej wierze. 'Chodzę do kościoła z moją ekipą' >>

Fall Out Boy ogłosił nowy materiał na niecałą dobę przed tym, jak pojawiła się wiadomość od Joego Trohmana. 18 stycznia premierę miał nowy singiel Fall Out Boy zatytułowany Love From The Other Side.

Pozostaje więc pytanie: Czy wrócę? Absolutnie, na 100%. W międzyczasie muszę dojść do siebie, czyli postawić siebie i swoją psychikę na pierwszym miejscu. Dziękuję wszystkim, także moim kolegom z zespołu i rodzinie, za zrozumienie i uszanowanie tej trudnej, ale koniecznej decyzji – napisał Trohman.

CNN przypomina, że w 2022 roku Joe Trohman wydał wspomnienia – None of This Rocks – w których opisał m.in. swoje zmagania z depresją i chorobą psychiczną matki.

Jeśli szukacie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić lub chcielibyście po prostu porozmawiać, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę), można także napisać wiadomość e-mail za pośrednictwem strony internetowej 116111.pl.

Telefon Zaufania Dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00).

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama