News

Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka. Zdradził ich Instagram

Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka. Zdradził ich Instagram

Fot. https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Była prezenterka telewizyjna oraz Miss Polonia 2011 nie narzeka na brak zainteresowania płcią przeciwną. Do niedawna spotykała się z Tomaszem Włodarczykiem, wszystko jednak wskazuje na to, że ma nowego partnera.

Chłopak Marceliny Zawadzkiej. Kim jest Max Gloeckner?

Max Gloeckner jest Niemcem, pochodzi z Fryburga, jednak mieszka w Tajlandii. Chociaż modelka oficjalnie nie pochwaliła się nowym wybrankiem serca, fani zauważyli, że u obojga pojawiły się identyczne relacje na Instagramie! Atrakcyjny mężczyzna ma ponad 5000 obserwujących, uwielbia podróżować i zajmuje się sprzedażą specjalnego urządzenia, wytwarzającego określone częstotliwości, które ma wpływać na działanie organizmu. Maxa Gloecknera znajdziecie na Instagramie @maxgloeckner. Para mogła poznać się w Tulum, gdzie Marcelina spędzała niedawno wakacje.

Jak donosi pudelek.pl, prezenterka zdążyła już przedstawić nowego partnera rodzinie w Malborku, a następnie spędzili trochę czasu nad polskim morzem. Czy to oznacza, że to poważna relacja?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.