News

Marcin Dubiel leci z Lexy Chaplin do Afryki. „Jadę tam dla siebie”

Marcin Dubiel leci z Lexy Chaplin do Afryki. „Jadę tam dla siebie”

Fot. Instagram.com/marcindubiel/lexychaplin

Marcin Dubiel leci z Lexy Chaplin do Afryki. Youtuber zdradził dlaczego wraca na kontynent rok po wyprawie, która odbiła się szerokim echem. Kiedy wyjeżdża?

Marcin Dubiel ma KOLCZYK NA TWARZY! „Wyglądasz jakbyś był w 2014 roku” >> 

Marcin Dubiel – wyjazd do Afryki

W 2019 roku o Marcin Dubiel, razem z innymi influencerami, wyjechał na wolontariat do Kenii. 24-latek opublikował InstaStory, na którym jego kolega mówi:  Ej Marcin, zobacz stary, skośny M***yn. Co jest grane? Jaki za*****ty! Marcin Dubiel zareagował śmiechem.

Takie zachowanie spotkało się z ogromną krytyką. Youtuber został posądzony o ignorancję, a nawet rasizm. Mówiło się, że po opublikowaniu relacji współpracę z nim zerwali sponsorzy i reklamodawcy.

Marcin Dubiel wydał oświadczenie, w którym przyznał się do błędu i przeprosił. Podkreślił, że nie miał złych zamiarów, a celem jego wyjazdu do Afryki była chęć niesienia pomocy.

Marcin Dubiel wraca do Kenii

Niedawno Marcin Dubiel wystąpił w filmie z serii „Czy to prawda, że…?” na kanale Wersow. W wideo były członek Teamu X powiedział, że wyciągnął wnioski z krytyki, która dotknęła go ponad rok temu.

(…) Ja wychodzę z założenia, że wszystko, co miało miejsce w przeszłości było po coś i nie żałuję tak na dobrą sprawę niczego. To też mnie miało czegoś nauczyć. Czy uważam, że oberwało mi się może trochę za bardzo? Nie wiem, być może tak, ale dzięki temu, że gdzieś mi się oberwało miałem później możliwość wyciągnięcia różnych wniosków. I teraz idę sobie do przodu i jest naprawdę fajnie (…)  – mówił około 4:30 minuty.

Marcin Dubiel o relacji z Lexy: 'Coś tam między nami jest' >> 

Influencer dodał, że planuje jeszcze raz wyjechać do Kenii:

Wybieram się w lutym prawdopodobnie. Ja sobie obiecałem, że będę w tym miejscu co roku. (…) Wiadomo, że na pewno będą środowiska, które będą chciały gdzieś mi coś zarzucić, wypomnieć i przypomnieć. Ja tam nie jadę, żeby komuś coś udowadniać. Jadę tam dla siebie i też dla ludzi, którzy tam są, bo poznałem to życie i ono jest cudowne i piękne. I ja zawsze będę powtarzał, że w ogóle to jest najpiękniejsze miejsce, w którym ja byłem – mówił Marcin Dubiel.

Jak donosi Gala, Marcin Dubiel leci do Afryki z Lexy Chaplin. Mają wyjechać 16 lutego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.