News

Marcin Dubiel o relacji z Lexy: 'Coś tam między nami jest'

Marcin Dubiel o relacji z Lexy: 'Coś tam między nami jest'

fot. instagram.com/marcindubiel/lexychaplin/

Marcin Dubiel zdradził szczegóły dotyczące relacji z Lexy. Coś między nami jest – przyznał.

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin byli członkami pierwszego Teamu X. Fani projektu od dawna spekulowali, że dwójkę youtuberów łączy jakieś większe uczucie, ale sami zainteresowani nie zdradzali wielu szczegółów. Czy w końcu poznaliśmy prawdę?

Team X 2: kim jest Natsu? [WIEK, SZKOŁA, INSTAGRAM] >>

Marcin Dubiel o relacji z Lexy

Ostatnio Marcin Dubiel był gościem na kanale Weroniki Sowy. W filmiku o tytule Co łączy Marcina Dubiela z Lexy? Wersow zadaje influencerowi pytania, które najbardziej nurtują fanów.  

Jedną z najczęściej poruszanych kwestii jest relacja Marcina Dubiela z Lexy Chaplin. Już na początku filmiku Werow pojawiło się pytanie o to czy youtuber chciałby być z Lexy.

Oczywiście byłem pewny, że to pytanie tutaj padnie i zastanawiałem się co odpowiedzieć. Nic nie przygotowałem. Generalnie, w wielkim skrócie, coś tam między nami jest, bo jest od dłuższego czasu. Presja społeczeństwa jest przytłaczająca. […] Nie ograniczę kontaktu z Lexy dlatego, że nie chcę, żeby ludzie spekulowali. Jak będą chcieli spekulować to i tak będą spekulowali. To czy publicznie będziemy chcieli powiedzieć jaka jest i jaka będzie druga relacja, to jest druga sprawa – powiedział.

Chociaż Dubiel otwarcie nie odpowiedział na pytanie, to Wersow wywnioskowała, że youtuber chciałby być z Lexy, ale jeszcze nie uporządkowej tej relacji. Na ostatnie pytanie w filmiku "czy jesteś w nieoficjalnym związku z Lexy Chaplin?" Marcin Dubiel postanowił nie odpowiadać. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na nowych zdjęciach. „W końcu wspólne!” >>

Widzicie Marcina Dubiela i Lexy Chaplin jako parę? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.