News

Marcin Dubiel pokazał syna. „Jesteście cudowni!”

Marcin Dubiel pokazał syna. „Jesteście cudowni!”

Fot. Instagram.com/marcindubiel

Marcin Dubiel pokazał syna. 25-letni youtuber wrzucił na Instagram zdjęcia z dzieckiem. Fani są zachwyceni!

Wersow i Lexy Chaplin we wspólnym singlu? „Powiedziałam nie” >>

Marcin Dubiel adoptował dziecko

Były uczestnik Teamu X półtora roku temu zdecydował się na wirtualną adopcję chłopca mieszkającego w Kenii. Zapowiedział, że niedługo opowie więcej na ten temat w filmie na YouTube.

Dickson to mój „synek” od półtora roku. Co miesiąc przelewam 70 zł miesięcznie, a on dzięki temu ma zapewnioną edukację, wyżywienie i ubezpieczenie. (…) Tutaj dzięki tej kwocie ktoś może żyć i mieć lepszą perspektywę na przyszłość. Ja po zobaczeniu tych istotek po takim czasie popłakałem się jak dziecko. Jutro jadę zobaczyć się z nimi ponownie, zaopatrzyłem się w ogromną ilość jedzenia, zabawek i najważniejszych rzeczy. Jestem niewyobrażalnie wdzięczny osobom, które wzięły mnie tu po raz pierwszy, bo Laare stało się moim azylem na drugim końcu świata (…) – napisał Marcin Dubiel na swoim profilu pod zdjęciami z chłopcem. 

Widać, że jesteś naprawdę szczęśliwy, piękne zdjęcia.

Jacy piękni!

Jesteście cudowni!

Szacunek za to co robisz.

Jacy piękni i uśmiechnięci – czytamy w komentarzach.

Marcin Dubiel leci z Lexy Chaplin do Afryki. „Jadę tam dla siebie” >> 

Na kanale youtubera możecie znaleźć też wzruszający film z jego spotkania z Dicksonem. Marcin Dubiel zachęcił widzów do wsparcia zbiórki pieniędzy, które zostaną przeznaczone na budowę szkoły dla plemienia Samburu.

Pierwsze wideo z kolejnego wyjazdu Marcina Dubiela do Kenii pojawiło się w internecie 21 lutego 2021 roku. Towarzyszy mu m.in. Lexy Chaplin.

(…) Ja tam nie jadę, żeby komuś coś udowadniać. Jadę tam dla siebie i też dla ludzi, którzy tam są, bo poznałem to życie i ono jest cudowne i piękne. I ja zawsze będę powtarzał, że w ogóle to jest najpiękniejsze miejsce, w którym ja byłem – mówił youtuber o planowanej wyprawie w filmie Wersow.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.