News

Marcin Maciejczak na Eurowizji Junior? Ten komentarz rozwiewa wątpliwości

Marcin Maciejczak na Eurowizji Junior? Ten komentarz rozwiewa wątpliwości

Fot. YouTube.com/Magazyn Gala

Czy Marcin Maciejczak wystąpi na Eurowizji Junior? Młody wokalista od pewnego czasu jest typowany przez fanów konkursu na reprezentanta Polski. Ten komentarz rozwiewa wątpliwości!

Marcin Maciejczak zdobył popularność dzięki udziałowi w programie The Voice Kids. Połączenie talentu z niesamowitą barwą głosu sprawiły, że chłopak szybko podbił serca widzów. Jedną z pierwszych piosenek, które wykonał w programie było I'll Never Love Again z filmu Narodziny Gwiazdy podczas przesłuchań w ciemno.

Ktoś włamał się do domu Ekipy Friza! „Wszedł na balkon” >>

Marcin Maciejczak na Eurowizji Junior?

W finale The Voice Kids Marcin Maciejczak zaśpiewał utwór Rise Like A Phoenix z repertuaru Conchity Wurst. Chłopak zachwycił publiczność swoim wykonaniem. Szybko pojawiły się głosy ze strony widzów, że to Maciejczak powinien być kolejnym reprezentantem Polski podczas konkursu Eurowizji Junior.

Sam chłopiec kilkukrotnie w wywiadach podsycał pomysł fanów mówiąc, że jest zainteresowany udziałem w konkursie. Nic dziwnego, jego koleżanki z poprzednich edycji The Voice Kids mogą się pochwalić zwycięstwem w Eurowizji Junior. Mowa oczywiście o Roksanie Węgiel i Viki Gabor.

Zasady wyboru kolejnego reprezentanta Polski na konkursie są proste. Tak jak w przypadku Eurowizji odbędą się eliminacje w programie Szansa na Sukces. Portal eurowizja.org postanowił rozwiać wątpliwości fanów młodego piosenkarza i zapytał jego przedstawicieli o możliwość udziału Marcina Maciejczaka w eliminacjach do Eurowizji Junior.

Dziękujemy za zainteresowanie twórczością Marcina. Nie rozważamy udziału w programie „Szansa na Sukces” - czytamy w zamieszczonej odpowiedzi.

Wygląda na to, że odpowiedź jest jednoznaczna i Marcin Maciejczak na razie nie wystąpi na Eurowizji Junior.

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka. Tym razem to Polak >>

Myślicie, że byłby dobrym kandydatem?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobaczcie kulisy teledysku „Deszcz i bez”.👀

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emocje już opadają, ale jakoś nadal w to nie wierzę, że to koniec tej wspaniałej przygody z tym cudownym programem, atmosfera która panowała tam była niesamowita i już za nią tęsknię... Chciałbym pogratulować wam @hania_sztachanska i @nataliakawalec_official wasze występy były cudowne nikt nie przegrał, razem tworzymy tę edycję! Kocham was! 🤍 @kwiatkowsky jesteś dla mnie najważniejszy i dziękuję ci za przygotowanie mnie do występów bo bez twoich rad nie poradziłbym sobie tak dobrze z moimi występami w tym programie, kocham cię najmocniej!❤️@adamczaplavc i @olanowak.spiewajzola również dziękuje wam za przygotowania i wasze rady bo wiele mnie nauczyły. @michal_majak_ gdyby nie ty ta edycja nie byłaby tak niesamowita, mam nadzieję że Cię nie zawiodłem. ❤️22.02.2020 ta data już zostanie ze mną do końca życia... dziękuję @minuunim i @patrykkumor za zrozumienie i stworzenie tak wspaniałego numeru! ❤️Teledysk w niespełna dobę jest numer na karcie na czasie! Dziękuję z całego serca za każdy SMS📱i wsparcie w tym ważnym dniu.

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.