News

Marcin Maciejczak już jako 11-latek zachwycał głosem! [WIDEO]

Marcin Maciejczak już jako 11-latek zachwycał głosem! [WIDEO]

Fot. Instagram.com/marcinmaciejczak

Marcin Maciejczak już jako 11-latek zachwycał głosem! Zobaczcie wideo z występem zwycięzcy The Voice Kids 3 sprzed kilku lat.

Marcin Maciejczak śpiewa hit Billie Eilish! Świetne wykonanie [WIDEO] >> 

W 2020 roku Marcin Maciejczak wygrał 3. polską edycję The Voice Kids. Pochodzący z Bartochowa 14-latek należał do drużyny Dawida Kwiatkowskiego i to właśnie pod jego okiem zdobył główną nagrodę. W finale programu Marcin Maciejczak zaśpiewał debiutancki singiel – Jak Gdyby Nic. Słowa i muzykę do utworu napisali Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór. 12 czerwca 2020 roku odbędzie się premiera drugiego kawałka Marcina Maciejczaka - Deszcz i Bez

Marcin Maciejczak - stare wideo - Bo Już Taki Jestem 

Marcin Maciejczak nagrywa też covery i własne teledyski do znanych utworów. Zanim spróbował swoich sił w telewizyjnym show, startował również w wielu konkursach wokalnych. Niedawno do internetu trafiło nagranie z jednego z nich – XV Kaliskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. W 2017 roku, jedenastoletni wtedy Marcin, wykonał przed publicznością piosenkę Bo Już Taki Jestem. Młody wokalista, uczeń szkoły podstawowej w Warcie, okazał się najlepszy i zdobył Grand Prix, czyli Puchar Prezydenta Kalisza.

Nikt nie miał wątpliwości, że Marcinowi z Warty należała się główna nagroda. Jego wykonanie swingowego przeboju pt. „Bo już taki jestem” było bezbłędne, pełne energii i artystycznie niezwykle dojrzałe, jak na ucznia szkoły podstawowej. Był ogromnie wzruszony odbierając sprzęt muzyczny i inne upominki, ale – jak przystało na młodą gwiazdę estrady – szybko opanował emocje i raz jeszcze zaśpiewał dla zgromadzonej (…) widowniczytamy na stronie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, w którym odbył się XV Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Czy Marcin Maciejczak ma dziewczynę? Wściekły Dawid Kwiatkowski nie przebiera w słowach >> 

Super!

Wspaniały młody artysta o nieziemskim talencie i umiejący poruszyć niejedno serce.

Ale słodzina – czytamy w komentarzach pod filmikiem na YouTube z występem 11-letniego Marcina Maciejczaka.

Już wtedy miał zadatki na gwiazdę?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mam dla was niespodziankę, podzielę się nią już w przyszłym tygodniu! 🔫

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wygrywając program The Voice Kids spełniłem swoje marzenie o rozpoczęciu mojej poważnej przygody z muzyką🎧Cieszyłem się, że z pomocą innych twórców stworzyłem singiel, z którego jestem dumny i który wypuściłem w świat❤️Do tej pory wielką radość sprawia mi obserwowanie losów piosenki, tego jak ją komentujecie, że utożsamiacie się z historią, którą opowiedziałem w tekście, że przeżywacie swoje historie z moją piosenką w tle🥺To wszystko wiele dla mnie znaczy. Ale wypuszczając tego singla nie spodziewałem się, że zagra go jakiekolwiek radio, że piosenka zdobędzie taką popularność w sieci🤍Wczoraj dowiedziałem się, że moja debiutancka piosenka zadebiutowała na 54 miejscu najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych i jest najczęściej emitowaną nowością w Polsce!❤️Brakuje mi słów żeby opisać radość, jaka mi teraz towarzyszy. Dziękuję Wam oraz wszystkim mediom i dziennikarzom, którzy zdecydowali się wesprzeć tak młodego debiutanta❤️

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emocje już opadają, ale jakoś nadal w to nie wierzę, że to koniec tej wspaniałej przygody z tym cudownym programem, atmosfera która panowała tam była niesamowita i już za nią tęsknię... Chciałbym pogratulować wam @hania_sztachanska i @nataliakawalec_official wasze występy były cudowne nikt nie przegrał, razem tworzymy tę edycję! Kocham was! 🤍 @kwiatkowsky jesteś dla mnie najważniejszy i dziękuję ci za przygotowanie mnie do występów bo bez twoich rad nie poradziłbym sobie tak dobrze z moimi występami w tym programie, kocham cię najmocniej!❤️@adamczaplavc i @olanowak.spiewajzola również dziękuje wam za przygotowania i wasze rady bo wiele mnie nauczyły. @michal_majak_ gdyby nie ty ta edycja nie byłaby tak niesamowita, mam nadzieję że Cię nie zawiodłem. ❤️22.02.2020 ta data już zostanie ze mną do końca życia... dziękuję @minuunim i @patrykkumor za zrozumienie i stworzenie tak wspaniałego numeru! ❤️Teledysk w niespełna dobę jest numer na karcie na czasie! Dziękuję z całego serca za każdy SMS📱i wsparcie w tym ważnym dniu.

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj