Reklama
placeholder
News

Czy Marcin Maciejczak ma dziewczynę? Wściekły Dawid Kwiatkowski nie przebiera w słowach

Czy Marcin Maciejczak ma dziewczynę? Wściekły Dawid Kwiatkowski nie przebiera w słowach

Fot. Instagram.com/kwiatkowsky

Reklama
Reklama
placeholder

Czy Marcin Maciejczak ma dziewczynę? Zwycięzca The Voice Kids dostał osobiste pytanie, a Dawid Kwiatkowski nie przebiera w słowach.

Marcin Maciejczak - kim jest? Już występował w TV i inspiruje się Arianą Grande >> 

Dawid Kwiatkowski broni Marcina Maciejczaka

22 lutego 2020 roku wyemitowano finał trzeciej edycji programu The Voice Kids. Show wygrał 13-letni Marcin Maciejczak z Bartochowa w województwie łódzkim. Trenerem zwycięzcy The Voice Kids 3 był Dawid Kwiatkowski.

W związku z wygraną w muzycznym formacie Marcin Maciejczak udzielił już wielu wywiadów. Nastolatek rozmawiał m.in. z dziennikarką portalu Jastrząb Post. W materiale, którego już nie zobaczycie w internecie, został zapytany m.in o to czy ma dziewczynę. Na wywiad ostro zareagował Dawid Kwiatkowski. Wokalista twierdzi, że pytanie 13-latka o prywatne sprawy sercowe to „dziennikarstwo poziom 0”.

„O jejku” to idealne co mogłeś powiedzieć, @marcinmaciejczak. I to jest to przed czym będę ostrzegał całą moją drużynę. DZIENNIKARSTWO POZIOM 0. Przepraszam, bo sam z samą zainteresowaną przeprowadziłem niejeden wywiad, ale ja mam lat 24, nie 13. Serio? Takie pytania wobec dzieciaków??? Zastanów się jeszcze raz, zanim przeprowadzisz z kimś tak denny wywiad. Błagam. Przepraszam za bezpośredniość, ale będę go bronił jak nikogo innego. Daj mu się cieszyć wygraną. Błagam nr 2. @jastrzabpost.pl żenada. On 10 minut temu wygrał jeden z najlepiej oglądanych programów w tym kraju, a jest pytany o miłość? WNIOSKUJĘ O PONOWNĄ REKRUTACJĘ DZIENNIKARZY (…) – napisał na InstaStory.

Marcin Maciejczak zwycięzcą The Voice Kids 2020? Dawid Kwiatkowski potwierdza >> 

Dawid Kwiatkowski broni Marcina Maciejczaka – odpowiedź portalu

O wywiadzie z Marcinem Maciejczakiem Dawid Kwiatkowski rozmawiał też z przedstawicielem portalu w wiadomościach prywatnych. Na zarzuty, wokalista otrzymał odpowiedź:

A w Tobie się dziewczyny nie kochały jak miałeś 13 lat? Wiadomo, że się kochały! (…) Na serio, mam syna w wieku 12 lat i córkę w wieku 11 i uwierz mi, w klasie są pary. I większość ma dziewczyny i chłopaków.

Dziennikarz portalu napisał również, że Marcin powinien być przygotowany na to, żeby „na pytania, na które nie chce odpowiadać po prostu pewnie mówił, że to jego prywatna sprawa”.

(…) Chłopak jest od 5 minut w showbizie i już ma wiedzieć jak odpowiadać na tak złe pytania? To nie chodzi o to jak on odpowiada. Tylko jakie @jastrzabpost zadaje pytania – odpowiedział Kwiatkowski.

The Voice Kids 2020: oto ZWYCIĘZCA! Eurowizja Junior w zasięgu ręki >> 

Jastrząb Post usunął materiał z Marcinem Maciejczakiem ze swoich stron. W rozmowie z Dawidem Kwiatkowskim portal dodał, że nie będzie publikował też innych filmików z udziałem nastolatka, żeby nie robić „niepotrzebnego zamieszania”.

Marcin Maciejczak na razie nie skomentował całej sytuacji. 

Screeny z InstaStory Dawida Kwiatkowskiego zobaczycie niżej.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama