News

The Voice Kids 2020: oto ZWYCIĘZCA! Eurowizja Junior w zasięgu ręki

The Voice Kids 2020: oto ZWYCIĘZCA! Eurowizja Junior w zasięgu ręki

fot. instagram.com/thevoicekidstvp

Finał The Voice Kids 2020 za nami! Kto spośród dziewiątki finalistów wygrał program i miano Najlepszego Głosu w Polsce The Voice Kids?

The Voice Kids 2020 - trzecia edycja

Trzecia odsłona The Voice Kids ruszyła 1 stycznia 2020 roku. Do programu zgłosiło się ponad dwa tysiące osób z całej Polski w wieku 8-15 lat.

W programie dzieci najpierw prezentują się podczas Przesłuchań w Ciemno. Po wyłonieniu drużyn następują Bitwy. W tym etapie trenerzy wyłonią trójkę dzieci z każdej ze swoich grup, które będą walczyć dalej. 

Eurowizja Junior w wersji LEGO! [WIDEO] >>

W finale, w głosowaniu widzów, zostanie wybrany zwycięzca, który zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce The Voice Kids, nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 złotych oraz możliwość wydania własnego singla. W roli mentorów ponownie występują Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. 

Pierwszą edycję programu zwyciężyła Roksana Węgiel, a drugą Anika Dąbrowska. Kto będzie ich następcą?

The Voice Kids 2020 – finał

Do wielkiego finału zakwalifikowało się dziewięcioro uczestników. Trenerzy musieli wybrać ze swoich drużyn po trzy osoby, które w ostatniej rundzie będą walczyć o zwycięstwo.

The Voice Kids 3: te dzieciaki powalczą o wygraną! [FINALIŚCI] >>

Przypominamy, że do finału dotarli:

Drużyny Dawida Kwiatkowskiego: Anastazja Maciąg, Ala Tracz, Marcin Maciejczak
Drużyna Tomsona i Barona: Ola Gwazdacz, Ewelina Kozub, Hanna Sztachańska
Drużyna Cleo: Natalia Kawalec, Wiktoria Zwolińska, Szymon Lubicki

The Voice Kids 2020 Finał - Aktualizacja

Finał The Voice Kids 2020 otworzył występ uczestników i ich trenerów, którzy wspólnie zaśpiewali piosenkę I'll Be There For You zespołu The Rembrandts.

Pierwsza na scenę wyszła Hania Sztachańska, która zaśpiewała utwórThis World z repertuaru Selah Sue. Po niej wystąpiła Ewelina Kozub i wykonała piosenkę Ewy Farny Ewakuacja. Najmłodsza uczestniczka z drużyny Tomsona i Barona, Ola Gwazdacz, zaśpiewała piosenkę Shakiry Waka Waka (This Time for Africa).

Przed ogłoszeniem tego, która z dziewczyn z drużyny Tomsona i Barona będzie walczyć dalej o zwycięstwo, gościnnie wystąpił brytyjski zespoł New Hope.

Do drugiej części finału z drużyny Tomsona i Barona przeszła Hania Sztachańska.

Występy w drużynie Cleo otworzyła Natalia Kawalec śpiewając Dziwny Jest Ten Świat Czesława Niemien. Następnie wystąpił Szymon Lubicki, który zadedykował swojej mamie piosenkę Just The Way You Are z repertuaru Bruno Marsa. Wiktoria Zwolińska wykonała utwór Nothing Else Matters zespołu Metallica.

Po występach duryżyny Cleo na scenie pojawił się zespół 4Dreamers.

W dalszej części finału drużynę Cleo reprezentowała Natalia Kawalec.

Anastazja Maciąg zaśpiewała utwór Kayah Jestem Kamieniem. Dziewięcioletnia Ala Tracz zmierzyła się z piosenką Whitney Houston I Have Nothing. Marcin Maciejczak wykonał Rise Like A Phoenix Conchity Wurst.

Na scenie The Voice Kids 3 gościnnie wystąpił Isac Elliot.

W drugiej części finału z drużyny Dawida Kwiatkowskiego zobaczyliśmy Marcina Maciejczaka.

Kolejną częśc finału otworzył występ Hani Sztachańskiej z Tomsonem i Baronem, którzy wykonali piosenkę Odpowiedz Mi zespołu Afromental. Natalia Kawalec zaśpiewała z Cleo Sztorm - singiel trenerki. Marcin Maciejczak i Dawid Kwiatkowski wystąpili z utworem Plan B.

Po tych występach na scenie pojawiła się Viki Gabor, która wykonała swój hit Superhero.

Trzecią część finału rozpoczął występ Hani Sztachańskiej, która zaśpiewała Crazy z repertuaru Gnarlsa Barkley'a. Następnie wystąpiła Natalia Kawalec z Always Remember Us This Way Lady Gagi. Marcin Maciejczak zaśpiewał Zawsze Tam Gdzie Ty zespołu Lady Pank.

Potem uczestnicy zaprezentowali się ponownie i zaśpiewali swoje własne single. Hania Sztachańska Czarno Biały Film, Natalia Kawalec Pozwól, a Marcin Maciejczak Jak Gdyby Nic.

Następnie na scenie pojawiła się finalistka 10. edycji The Voice of Poland, Alicja Szemplińska, która wykonała swój singiel Prawie My.

The Voice Kids 2020 - zwycięzca

Kto wygrał The Voice Kids 2020? 

The Voice Kids 2020 decyzją widzów wygrał Marcin Maciejczak.  Po jego wykonaniu piosenki Rise Like A Phoenix wzruszona Cleo przewidziała mu występ na Eurowizji.

Słuchaj. Ośmielę się stwierdzić, że zasługujesz nie tylko na finał, ale na scenę eurowizyjną. - powiedziała.

Przypominamy, że Marcin Maciejczak ma 13 lat. Pochodzi z Bartochowa koło Sieradza. Swoją przygodę z The Voice Kids 3 rozpoczął wykonaniem piosenki I'll Never Love Again z repertuaru Lady Gagi. W przeszłości wziął udział w programie Mam Talent. Rodzice Marcina Maciejczaka wspierają go w jego oryginalności. Sam Dawid Kwiatkowski stwierdził, że 13 latek jest jak on, gdy był w wieku chłopca.

Jesteście zadowoleni z werdyktu?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj