News

Eurowizja Junior w wersji LEGO! [WIDEO]

Eurowizja Junior w wersji LEGO! [WIDEO]

Fot. Instagram.com/vikigaborofficial/YouTube.com/LEGO: Eurovision

Eurowizja Junior w wersji… Lego! Jak wyglądałby międzynarodowy konkurs, gdyby był zrobiony z kultowych klocków? Obejrzyjcie wideo.

Viki Gabor aktorką! 12-latka zagrała w serialu >> 

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci jest organizowany od 2003 roku przez Europejską Unię Nadawców. Młodzi wykonawcy, którzy biorą udział w wydarzeniu muszą mieć od 9 do 14 lat.

W ciągu ostatnich lat finał Eurowizji Junior był dla Polski wyjątkowy. W 2018 roku konkurs wygrała reprezentantka Polski – Roksana Węgiel. Nastolatka została pierwszą w historii konkursu Polką, której udało się osiągnąć taki sukces.

W 2019 roku Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci został zorganizowany w Gliwicach. Wielki finał, który odbył się 24 listopada, drugi raz z rzędu wygrała reprezentantka naszego kraju. Viki Gabor zachwyciła publiczność i jury wykonaniem singla Superhero i zdobyła łącznie 278 punktów (166 od widzów i 112 od jury).

Roxie Węgiel o Viki Gabor. Myślała, że ma wyłączony mikrofon >> 

Eurowizja Junior 2019 w wersji Lego

Na YouTube możecie znaleźć występy wszystkich dzieciaków, które brały udział w Eurowizji Junior. Jeden z twórców – Alexandro Kroger – tworzy bardzo oryginalne relacje z konkursu, bo… w wersji Lego. Na kanale LEGO: Eurovision obejrzycie skróty „dorosłej” Eurowizji oraz Eurowizji dla Dzieci z poprzednich lat. Najwcześniejsza "Eurowizja z klocków" to ta z 2013 roku. 6 lutego 2020 roku na kanale pojawił się także odcinek poświęcony Eurowizji Junior 2019.

W trwającym prawie 7 minut wideo znajdziecie najważniejsze wydarzenia z Gliwic – skróty wszystkich konkursowych występów, gościnne show Roksany Węgiel, ogłoszenie werdyktu i reakcję Viki Gabor na wygraną. Nie zabrakło też komentarza Roxie Węgiel na zwycięstwo koleżanki. ;-) 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Kochani! Brak mi słów! ? Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! ? To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. ❤️❤️❤️ Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! ? Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam!! Share The Joy!! ????? . Hey guys! I don't even know how to put it into words. ? I can't believe I've won. Wasn't expecting it at all. ? That's the best thing that ever happened to me and I will remember this moment until the rest of my life. ❤️❤️❤️ Everyone was just so good! Our dancers gave it their all and made the performance even better. ? Thank you guys so much. Lots of love!! Share the joy! ????? . #JESC2019 | #ShareTheJoy | #Superhero | #Dziękuję !! @junioreurovisionofficial

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj