News

Marcin Maciejczak zwycięzcą The Voice Kids 2020? Dawid Kwiatkowski potwierdza

Marcin Maciejczak zwycięzcą The Voice Kids 2020? Dawid Kwiatkowski potwierdza

Fot. Instagram.com/kwiatkowsky

Marcin Maciejczak zostanie zwycięzcą The Voice Kids 2020? Dawid Kwiatkowski potwierdza, że nastolatek ma bardzo duże szanse na wygraną!

Marcin Maciejczak - kim jest? Już występował w TV i inspiruje się Arianą Grande >> 

Marcin Maciejczak wygra The Voice Kids 3?

1 stycznia 2020 roku wystartował trzeci sezon The Voice Kids. W programie biorą udział utalentowane dzieciaki z całej Polski w wieku 8-15 lat.

Do etapu Przesłuchań w Ciemno dostał się m.in. Marcin Maciejczak. 13-latek  zaśpiewał przed Cleo, Dawidem Kwiatkowskim oraz Tomsonem i Baronem singiel Lady Gagi – I’ll Never Love Again. Jego wykonanie zachwyciło wszystkich – każdy z jurorów odwrócił swój fotel i zaprosił Marcina do swojej drużyny. Dawid Kwiatkowski stwierdził nawet, że nastolatek ma ogromne szanse na wygraną w programie.

Ja powiem Ci szczerze, ja nie używam takich słów w tym programie, zwłaszcza na tym etapie, ale Ty śmiało masz wielką szansę, żeby wygrać ten program. Naprawdę (…) – powiedział.

Estera Kmiecik – kim jest? Jury oszalało, a rok temu nie zwróciło na nią uwagi >> 

Marcin Maciejczak – skąd pochodzi, covery, Instagram, Mam Talent!

Marcin Maciejczak pochodzi z Bartochowa (województwo łódzkie). Kiedy miał 6 lat, zaczął naukę w klasie śpiewu w Warckim Centrum Kultury. Teraz 13-latek regularnie bierze udział w konkursach i festiwalach muzycznych. Cztery lata temu wystąpił m.in. na Open Hair 2016. Mówi się, że jego ulubioną artystką jest Ariana Grande.

W czasie Przesłuchań w Ciemno Marcin zdradził, że nagrywa covery na YouTube, a nawet… sam tworzy do nich teledyski! Do tej pory opublikował dwie własne wersje singli Billie Eilish – when the party’s over i all the good girls go to hell, ale jego kanał ma już ponad 42 tysiące subskrypcji!

Milena Alot - kim jest? [WIEK, MIASTO, PIOSENKI] >> 

Do czyjej drużyny dołączył Marcin Maciejczak? Jego trenerem w The Voice Kids 3 został Dawid Kwiatkowski.

Co ciekawe uczestnik The Voice Kids 3 próbował już swoich sił w innym telewizyjnym programie. Marcin Maciejczak wziął udział w castingu do 11. edycji show Mam Talent! Chłopiec zaśpiewał utwór Zbigniewa Wodeckiego – Zacznij od Bacha – i zachwycił publiczność oraz jurorów. Za swój występ został nagrodzony owacjami na stojąco!

Marcina Maciejczaka znajdziecie na Instagramie (@marcinmaciejczak).

Występ Marcina Maciejczaka w czasie Przesłuchań w Ciemno obejrzycie na tej stronie. 

Kibicujecie Marcinowi w The Voice Kids

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez marcin (@marcinmaciejczak)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pancio już czeka... 3 DNI I ROZWALAMY POLSKĘ! #TheVoiceKids @thevoicekidstvp

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.