Reklama
placeholder
News

Estera Kmiecik – kim jest? Jury oszalało, a rok temu nie zwróciło na nią uwagi

Estera Kmiecik – kim jest? Jury oszalało, a rok temu nie zwróciło na nią uwagi

Fot. YouTube.com/The Voice Kids Poland

Reklama
Reklama
placeholder

Kim jest Estera Kmiecik? Jury oszalało na jej punkcie, a jeszcze rok temu nie zwróciło na nią uwagi. Obejrzyjcie wideo!

Viki Gabor – nowa piosenka ze znaną gwiazdą! Tajemnica wyciekła przez pomyłkę >> 

The Voice Kids 3: Estera Kmiecik

1 stycznia 2020 roku ruszyła trzecia edycja programu The Voice Kids. Na Przesłuchania w Ciemno zgłosiły się dzieciaki z całej Polski. Jedną z osób, które zaśpiewały piosenkę przed Dawidem Kwiatkowskim, Cleo oraz Tomsonem i Baronem z zespołu Afromental była Estera Kmiecik.

W pierwszym etapie muzycznego show 15-latka wykonała singiel Miley Cyrus – Wrecking Ball. Już po pierwszych dźwiękach swój fotel odwrócił Dawid Kwiatkowski, a chwilę później pozostali trenerzy. ;-)

Iga Lis pokazała foto z Taco Hemingwayem. To zdecydowanie wielka miłość >>

Jak się okazało Estera już wcześniej próbowała swoich sił w The Voice Kids. Nastolatka brała udział w drugiej edycji programu, jednak rok temu żaden z trenerów nie zaprosił jej do swojej drużyny. Kiedy tylko Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron się o tym dowiedzieli, nie mogli uwierzyć, że przegapili taki talent!

W trakcie The Voice Kids 3 Estera Kmiecik zdradziła, że nie zawsze była pewna siebie i nie dogadywała się z rówieśnikami. Pasja do muzyki pomogła jej jednak przezwyciężyć problemy i otworzyć się na ludzi. Dzięki ciężkiej pracy spełniła też swoje marzenie i dotarła do kolejnego etapu muzycznego show. 

WOŚP 2020: aukcje gwiazd. Co przekazują Julia Wieniawa, Roxie Węgiel i Fit Loversi? >> 

Do czyjej drużyny dołączyła Estera Kmiecik? Przed nastolatką był naprawdę trudny wybór, bo walczyli o nią wszyscy trenerzy, jednak ostatecznie 15-latka wybrała grupę Dawida Kwiatkowskiego.

Myślicie, że Estera wygra The Voice Kids 3?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama