News

Marcin Najman nagrał… piosenkę. 'Śpiewasz jak walczysz'

Marcin Najman nagrał…  piosenkę. 'Śpiewasz jak walczysz'

fot. YouTube.com/Marcin Najman Official

Marcin Najman nagrał piosenkę Dobro i Zło. Ten utwór na zawsze zapisze się w dziejach historii polskiej muzyki jako kultowy, legendarny – to tylko jeden z komentarzy internautów. 

Eurowizja 2022: Subwoolfer z wyjątkową parodią. Znalazło się także miejsce dla Krystiana Ochmana >> 

Marcin Najman – Dobro i Zło: nowa piosenka 

„El Testosteron” w Dobro i Zło po raz kolejny zaprezentował nie tylko talent wokalny. Były bokser jest też autorem tekstu i muzyki do nowego utworu. 

Akcja klipu dzieje się m.in. wokół stołu do pokera, a uwagę ma przyciągnąć kobieta w bieliźnie. Tekst 'z przekazem' zaczyna się po minutowym wstępie.

Dekalog to nie mrzonka ani nie czysta gra, gdybyś tak żył nie byłoby zła. Diabeł kusi co dzień każdego z nas, nie daj mu się wciągnąć w jego czarny las. Prosty test – widzisz swoją dłoń? Co ją dziś zrobiłeś – dobro czy zło? (…) Świata nie ogarniesz, rządzących nim praw. To jest zbyt genialne, a może to gra? Dobro i zło, codzienne wybory. Nikt nie jest święty nawet pastory – śpiewa Marcin Najman.

Pudzian zawodnikiem Fame MMA? Skomentował plotki >>

Pod klipem Dobro i Zło są setki komentarzy, w których słuchacze, oceniając tekst i wideo do Dobro i Zło oraz umiejętności Najamana, popisali się… sarkazmem.

Marcinek, ty mi zaimponowałeś normalnie. Śpiewasz jak walczysz, wokal niczym kop w boksie, miód w moich uszach normalnie.

Nie zasługujemy na tak wybitnego rapera. Nikt nie prosił, każdy potrzebował.

Szukałem złota, znalazłem diament.

Oni dają jakiegoś Ochmana do Eurowizji, a skarb jest na wyciągnięcie ręki.

Człowiek wielu talentów – pisali.

Co sądzicie? 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.