News

Pudzian zawodnikiem Fame MMA? Skomentował plotki

Pudzian zawodnikiem Fame MMA? Skomentował plotki

instagram.com/wojtekgola

Mariusz Pudzianowski to absolutna legenda zarówno w świecie strongmanów, jak i zawodników MMA. Od lat związany jest z federacją KSW, dlatego wspólne zdjęcie z Wojtkiem Golą (włodarzem Fame MMA) mocno wszystkich zaskoczyło. Czyżby planował zmianę barw? 

Mariusz Pudzianowski w Fame MMA? 

23 maja Mariusz Pudzianowski był gościem w internetowym programie Hejt Park, w którym odniósł się do plotek sugerujących zmianę organizacji. Były strongman dobitnie zaznaczył, że jest lojalny wobec KSW i nie planuje tego zmieniać. Wyjaśnił, że zdjęcie to tylko zdjęcie i nic nie oznacza. 

Nie muszę mieć umowy z KSW. U mnie słowo jest, że jak mówię, że jestem, to jestem. Usiąść i porozmawiać mogę sobie z każdym na różne tematy - tłumaczył Mateuszowi Borkowi. 

Przypadkowo zrobiłem zdjęcie z Wojtkiem Golą. Spytał, czy może wrzucić i powiedziałem, że tak, bo to tylko normalne zdjęcie. On jest związany z FAME MMA, to od razu pojawiły się domysły, czy nie przechodzę tam. Nie, nie odchodzę do FAME MMA - kontynuował.

KSW 70 – karta walk, gdzie oglądać online? [STREAM KSW] >>

Mariusz Pudzianowski - plany na przyszłość

Jak widać na ten moment Pudzianowski stawia sprawę jasno - nigdzie się nie wybiera z KSW. Zaznaczył jednak, że na pytanie Wojtka Goli czy byłaby taka możliwość w przyszłości, odpowiedział, że niczego nie wyklucza. 

Kto wie, co będzie za cztery czy trzy lata. Na razie jest KSW i jest mi tam dobrze - ucina temat Pudzianowski. 

Następną walkę Mariusza Pudzianowskiego będziemy mogli oglądać już w tę sobotę, 28 maja, podczas gali KSW 70.

Chcielibyście zobaczyć Pudziana we freakfightowym oktagonie? 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.