News

Margaret odchodzi z The Voice of Poland! Dlaczego znika z jury?

Margaret odchodzi z The Voice of Poland! Dlaczego znika z jury?

Fot. Instagram.com/voiceofpoland

Margaret odchodzi z The Voice of Poland! Dlaczego wokalistka znika z jury popularnego muzycznego show?

Kolejny Voice of Poland bez Margaret? Dlaczego? >>  

We wrześniu 2019 roku ruszyła 10. edycja The Voice of Poland. W jubileuszowej odsłonie programu, obok Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka, pojawiło się dwóch nowych jurorów – Kamil Bednarek i Margaret. W grudniu, po zakończeniu ostatniego wydania show, w rozmowie z portalem Pomponik, piosenkarka zdradziła, że nie wie czy zdecyduje się na udział w następnym The Voice of Poland. 

Nie wiem. Ten program to było dużo pracy, dużo emocji. Bardzo się zaangażowałam i wymagało to ode mnie dużo energii. Po tym programie czuję się wypłukana emocjonalnie, także na razie muszę wziąć przerwę – mówiła.

Margaret nie będzie jurorką The Voice of Poland 11

Margaret nie zostanie jurorką w kolejnej edycji The Voice of Poland. Gwiazda poinformowała o tym jakiś czas temu na Instagramie, odpowiadając na pytanie jednej z fanek na ten temat. Małgorzata Jamroży zdradziła dlaczego rezygnuje z produkcji.

„The Voice of Poland” kocham, ale niestety to jest TVP, więc sobie odpuszczę – napisała.

Margaret wzięła ŚLUB w Peru! [ZDJĘCIA] >> 

Margaret odchodzi z The Voice of Poland – oświadczenie stacji 

Oświadczenie w sprawie zaangażowania Margaret do The Voice of Poland 11 wydała Telewizja Polska. Stacja wyjaśniła, że udział wokalistki w nadchodzącej odsłonie programu "nie był planowany". 

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi ustalania składu jury programu „The Voice of Poland” TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu, skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji „VoP”. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasieczytamy w komunikacie, który cytują m.in. Wirtualne Media. 

Premiera 11. sezonu The Voice of Poland planowana jest na wrzesień 2020 roku.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zgrana ekipa? 🤔 . . . #voiceofpoland #kulisy #naplanie #trenerzy #tvp2 #rochstar

Post udostępniony przez THE VOICE OF POLAND (@voiceofpoland)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj