Reklama
placeholder
News

Kolejny Voice of Poland bez Margaret? Dlaczego?

Kolejny Voice of Poland bez Margaret? Dlaczego?

Fot. Instagram.com/margaret_official

Reklama
Reklama
placeholder

Kolejna edycja The Voice of Poland bez Margaret? Dlaczego wokalistka miałaby zrezygnować z roli jurorki w programie?

The Voice Of Poland: oto zwycięzca 10. edycji! >> 

The Voice of Poland – kiedy kolejna edycja?

30 listopada 2019 roku odbył się finał 10. edycji The Voice of Poland. Jubileuszowe wydanie show wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Mówi się, że kolejna edycja The Voice of Poland ruszy jesienią 2020 roku.

The Voice of Poland: Margaret zrezygnuje z roli jurorki?

W 10. edycji The Voice of Poland, obok Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka, pojawiło się dwóch nowych jurorów – Kamil Bednarek i Margaret. Czy wokalistka zostanie trenerką w kolejnej odsłonie muzycznego programu? W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że nie wie czy zdecyduje się na udział w następnym The Voice of Poland.

Nie wiem. Ten program to było dużo pracy, dużo emocji. Bardzo się zaangażowałam i wymagało to ode mnie dużo energii. Po tym programie czuję się wypłukana emocjonalnie, także na razie muszę wziąć przerwę – czytamy.

Tadeusz Seibert: co wiemy o niedoszłym chłopaku Margaret? >> 

Z kolei Pudelek informuje, powołując się na swoje źródło, że produkcja The Voice of Poland jest zadowolona z jurorów „na tyle, że nie chce żadnych zmian”.  

(…) Jurorzy też są bardzo za, więc wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji zobaczymy ten sam skład –  podaje portal.

Myślicie, że Margaret wróci na jurorskie krzesło już jesienią?

 

[AKTUALIZACJA 4.12.2019 12:30]

Margaret wydała właśnie oświadczenie na swoim Instagramie, w którym poinformowała fanów, że zawiesza karierę. Wokalistka motywuje swoją decyzję problemami zdrowotnymi. 

Margaret ZAWIESZA KARIERĘ! Wydała oświadczenie >>

Dziękuję Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment, kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album 'Gaja Hornby' jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach. Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. (...) Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę - czytamy na profilu piosenkarki.

Czy to oznacza, że Margaret zrezygnuje również z jesiennych zobowiązań w The Voice of Poland? Tego dowiemy się najpewniej w przyszłym roku.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama