Reklama
placeholder
News

Marianna Schreiber dostanie milion złotych za walkę z Gohą Magical? Zobaczcie, co ujawniła celebrytka

Marianna Schreiber dostanie milion złotych za walkę z Gohą Magical? Zobaczcie, co ujawniła celebrytka

fot,instagram.com/cloutmma/

Reklama
Reklama
placeholder

O Marianie Schreiber jest ostatnio głośno za sprawą jej kolejnej walki w Clout MMA, którą stoczy w Łodzi 9 marca 2024 roku. Jej przeciwniczką będzie Goha Magical, czyli matka znanego patostreamera Daniela. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku żona posła napisała list do prezydenta Płocka, bo chciała zablokować debiutanckie starcie swojej obecnej przeciwniczki. Następnie jednak sama została zawodniczką i w grudniu 2023 roku zmierzyła się w oktagonie z Moniką Laskowską i odniosła zwycięstwo.

Goha Magical - kto to, ile ma lat, kim jest dla Daniela Magicala? >>

Marianna Schreiber dostanie milion złotych za starcie z Gohą Magical?

Marianna Schreiber nie kryła zaskoczenia, kiedy dowiedziała się, że do drugiej walki stanie z Gohą Magical. Twierdziła, że była pewna, że zmierzy się z jej synem, Danielem. Po jakimś czasie wyznała, że stanie w oktagonie z szacunku dla Małgorzaty Zwierzyńskiej. Nie jest to jedyny powód, dla którego celebrytka zmieniła zdanie.

Marianna Schreiber jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych zwłaszcza na Instagramie i chętnie dzieli się przygotowaniami do walki oraz publikuje wiadomości od internautów nie tylko te pozytywne. Tym razem zawodniczka postanowiła odpowiedzieć na pytanie, co skłoniło ją do tego, że zawalczy z Gosią Magical.

Pytacie mnie, czy warto było brać walkę z Gohą Magical? Sądzę, że ta 1 z przodu i 6 cyfr jest odpowiedzią na to pytanie. Z godnością będę nosić ten ciężar.

Myślicie, że Marianna Schreiber naprawdę otrzyma za swoją drugą walkę tak ogromne pieniądze?

Clout MMA: Laluna UDERZYŁA Mariannę Schreiber na konferencji. O co poszło? >>

fot. screen InstaStory instagram.com/marysiaschreiber/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama