News

Marie przeniesie Was do bajki. Posłuchajcie singla Rdza

fot. YouTube.com/ thecutestlabel

Marie wraca prezentując singiel w dwóch odsłonach – polskiej i angielskiej. Rdza i Rust zabiorą Was w wyjątkową podróż do bajkowej krainy.

Marie – nowa EP-ka CHOC dostępna. To najodważniejszy dotąd projekt >> 

Marie – Rdza/Rust

Niepowtarzalny klimat nowych wydań Marie tworzą instrumental i delikatny głos artystki.

Marie zaprasza słuchaczy do jesiennej bajki. Jak sama zapowiada, jesienne piosenki wyznaczają u niej pewien ton na najbliższy rok.

A że listopad jest ciemny, zimny i długi, to tym milej mi obwieścić, że zostawiam Wam tę perełkę nadziei, by towarzyszyła i rozświetlała dzień – napisała wokalistka pod oficjalnym teledyskiem do utworu Rdza, który miał premierę 9 listopada 2022 roku.

Jakub Grabowski w nowym klipie Marie. Zobacz Anon69 >> 

Przypomnijmy, że Marie w 2020 roku wydała debiutancką EP-kę Candybar. Jakiś czas później przyszedł czas na kolejną – Cafe Mari – z której pochodzi przebój Zero Calorie Cookies.

W lutym 2022 roku ukazał się debiutancki album Marie pod tytułem Babyhands, który został doceniony przez krytyków, a 2 września 2022 roku premierę miał minialbum CHOC.

EP-ka zawiera m.in. takie utwory jak Anon69 czy Cztery Pory Roku oraz doskonale znane fanom Welcome To My Party i Strawberry Sauce

W październiku światło dzienne ujrzał „halloweenowy hymn” Hide And Seek, w którym Marie połączyła siły z Zuzą.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.