Reklama
placeholder
News

MaRina wypuściła nową piosenkę Baby Mommy. Wokalistka niedługo urodzi

MaRina wypuściła nową piosenkę Baby Mommy. Wokalistka niedługo urodzi

fot. materiały prasowe e -muzyka.pl

Reklama
Reklama
placeholder

MaRina ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni z nich zatytułowany Warstwy ukazał się w 2020 roku. Artystka prywatnie jest mamą Liama i żoną bramkarza reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego. W 2023 roku ukazała się jej piosenka W blasku, którą zadedykowała mężowi. Już niebawem po raz kolejny zostaną oni rodzicami.

Dorota Gardias z teledyskiem do piosenki na Euro 2024. Zobaczcie Futbolowy bal

MaRina wydała nowy singiel Baby Mommy

MaRina tuż przed porodem wypuściła nowy utwór. Artystka wkrótce urodzi upragnioną córeczkę. 10 czerwca 2024 roku miał swoją premierę jej najnowszy kawałek zatytułowany Baby Mommy. Nie jest to jednak ckliwa ballada zapowiadająca przyjście na świat kolejnego potomka. Piosenka zaskakuje treścią i klimatem, ale i szczyptą pikanterii, która jest w znacznym kontraście z sytuacją rodzinną artystki. MaRina mówi o niej tak:

Baby mommy to słodki numer w dosłownym tego słowa znaczeniu, a to dlatego, że zamysł opiera się na frywolnej grze słów, przeplatanej zapożyczeniami z języka angielskiego, ale też i włoskiego jak np. ”dolce farniete" co oznacza słodkie nicnierobienie.  Piosenka miała na celu wywołać pewnego rodzaju głód bliskości z druga osobą, która jest dla nas łakomym kąskiem. 

Piosenki Baby Mommy od MaRiny możecie posłuchać poniżej:  

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny zdradzili płeć 2. dziecka. Przyszła mama pokazała baby shower >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama