Reklama
placeholder
News

Dorota Gardias z teledyskiem do piosenki na Euro 2024. Zobaczcie Futbolowy bal

Dorota Gardias z teledyskiem do piosenki na Euro 2024. Zobaczcie Futbolowy bal

fot. YouTube.com/dorotagardiaschannel

Reklama
Reklama
placeholder

Dorota Gardias to prezenterka pogody, dziennikarka i osobowość telewizyjna. W licznych wywiadach podkreślała, że muzyka jest jej ogromną pasją oraz pełni w jej życiu ważną rolę. Pogodynka początkowo uczyła się śpiewać pod okiem swojego taty, z którym będąc nastolatką występowała na weselach. Potem poszła do szkoły muzycznej. Dorota Gardias kilka lat temu uczestniczyła w jednym z programów muzycznych, gdzie przebrana za różę wykonywała hity polskiej i światowej muzyki rozrywkowej. W 2023 roku w lipcu nagrała piosenkę Karmelowy popcorn w duecie z raperem Kuzynem. Teraz dziennikarka postanowiła wypuścić swój autorski singiel.

Skład Męskie Granie Orkiestra 2024 już znany. „Głowy” artystów przejechały przez Warszawę >>

Dorota Gardias wypuściła Futbolowy bal. To piosenka na Euro 2024

10 czerwca 2024 roku miała swoją premierę piosenka Doroty Gardias zatytułowana Futbolowy bal. Kompozycja została stworzona z myślą o rozpoczynających się wkrótce w Niemczech Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Ma ona zagrzewać do walki polską reprezentację i jest dedykowana naszym piłkarzom. Dziennikarka o utworze, do którego napisała słowa oraz muzykę mówi tak:

 W tym roku Polacy którzy w ostatnim momencie awansowali do mistrzostw Europy  będą brali udział w rozgrywkach a polscy kibice jak zwykle będą ich wspierać. Piosenka jest bardzo optymistyczna i śpiewana przez kibiców ma dodać wiatru w skrzydła naszej drużynie. „Wierny kibic wie, że nie poddacie się” to fragment tekstu który ma być wsparciem a nie wywieraniem presji na naszych piłkarzach. Tytuł FUTBOLOWY BAL, jest nawiązaniem do stref kibica tworzonych w wielu miejscach w kraju. Panuje tam niezwykła atmosfera, jest mnóstwo emocji a w sytuacjach zwycięstwa to istny - właśnie futbolowy bal.  Obyśmy na takim w tym roku tańczyli i śpiewali :)

Teledysk do piosenki Futbolowy bal możecie obejrzeć poniżej:

Ekstremalnie gorące lato 2024. Ta prognoza długoterminowa na wakacje aż przeraża >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama