News

Marina Łuczenko poruszyła fanów nowym coverem

Marina Łuczenko poruszyła fanów nowym coverem

Fot. Instagram.com/marina_official

Marina nagrała przejmujący cover. To reakcja wokalistki na ostatnie wydarzenia w kraju i odpowiedź na apel Dody, która poruszona ostatnimi wydarzeniami z Gdańska, postanowiła zorganizować koncert Artyści Przeciw Nienawiści. Do akcji zaprosiła wiele polskich gwiazd, także Edytę Górniak i Justynę Steczkowską. Koncert ma pokazać, że potrafimy się jednoczyć i działać ponad podziałami. 

Doda pokazała logo akcji Artyści Przeciw Nienawiści >> 

Marina Łuczenko - Dziwny Jest Ten Świat - cover 

Marina Łuczenko-Szczęsna udostępniła na swoim profilu na Instagramie cover utworu Dziwny Jest Ten Świat, z repertuaru Czesława Niemena. Wokalistka przyznała, że jest to jej reakcja na tragiczną śmierć Pawła Adamowicza, podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Jest to też jej odpowiedź na koncert Artyści Przeciw Nienawiści, którego pomysłodawczynią jest Doda.

(…) Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju dają nam wszystkim wiele do zastanowienia, dokąd zmierza nasz świat...

Cieszę się, że Doda Wpadła na pomysł byśmy naszą muzyką pojednali naszych fanów, słuchaczy, odbiorców i wszystkich , którzy mają w swoim sercu nienawiść. Jestem całym sercem za akcją i wierzę, że razem możemy wiele zmienić... (…) – napisała Marina.

Górniak i Chylińska ostro o akcji Dody. Na odpowiedź nie trzeba było czekać >> 

Nagranie do tej pory zdobyło ponad 63 tys. "serduszek", a pod postem nie zabrakło także słów uznania od fanów:

Ciary na całym ciele za każdym razem! Szczęka opada!

Wspaniale zaśpiewane!! Wow, aż mnie ciary przeszły!! Wielkie brawa!!

O kurczę, nie spodziewałam się takiej mocy w głosie, pięknie!

A jak Wam się podoba?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani dziękuję Wam serdecznie za Wasze wiadomości i oznaczenia dotyczące wczorajszego apelu @dodaqueen. W odpowiedzi postanowiłam nagrać dla Was kawałek utworu, który śpiewałam 20 lat temu, a który jest tak ponadczasowy. Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju dają nam wszystkim wiele do zastanowienia, dokąd zmierza nasz świat... Cieszę się, że Doda Wpadła na pomysł byśmy naszą muzyką pojednali naszych fanów, słuchaczy, odbiorców i wszystkich , którzy mają w swoim sercu nienawiść. Jestem całym sercem za akcją i wierzę, że razem możemy wiele zmienić... ✊❤️? (...) „Lecz ludzi dobrej woli jest więcej I mocno wierzę w to, że ten Świat Nie zginie nigdy dzięki nim Nadszedł już czas Najwyższy czas nienawiść zniszczyć w sobie.” @artysciprzeciwnienawisci #artysciprzeciwnienawisci #stopnienawiści #stophate #dziwnyjesttenświat #dziwnyjesttenswiat #leczludzidobrejwolijestwięcej #marinaspiewa #marinaśpiewa #marinaluczenko #marinałuczenko

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? #Cèlfie (make up by me?)

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani jak Wam mija niedziela? #sunday #chillax #yeezy #savetypin #sundayfunday #calabasas #yeezymafia

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj