Reklama
placeholder
News

Marta Gałuszewska jako Sanah! Śpiewa wielki hit [WIDEO]

Marta Gałuszewska jako Sanah! Śpiewa wielki hit [WIDEO]

Fot. YouTube.com/Magazyn Gala

Reklama
Reklama
placeholder

Marta Gałuszewska wystąpiła jako Sanah i zaśpiewała wielki hit wokalistki. Jak jej poszło? Zobaczcie filmik i sami oceńcie!

Kamila Boruta jako LADY GAGA! Born This Way w jej wykonaniu wymiata [WIDEO] >> 

We wrześniu 2020 roku wznowiono 13. sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przypomnijmy, że edycja wystartowała w marcu, jednak z powodu epidemii koronawirusa producenci podjęli decyzję o wstrzymaniu nagrań.

W każdym odcinku muzycznego programu uczestnicy przechodzą metamorfozy i wcielają się w największe gwiazdy muzyki. Najlepsza przemiana zostaje nagrodzona czekiem na 10 tysięcy złotych, a cała kwota trafia na wybrany cel charytatywny.

Zmagania zawodników ocenia czteroosobowe jury: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk.

Marta Gałuszewska jako Sanah – Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wśród osób, które mierzą się z niesamowitymi przemianami w 13. odsłonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest Marta Gałuszewska. Fani zwyciężczyni The Voice of Poland 8 mogli zobaczyć ją już w rolach The Weeknda, Ariany Grande, Michaela Jacksona, Ani Dąbrowskiej, Whitney Huston i Zdzisławy Sośnickiej. W najbliższym odcinku 26-latka pojawi się na scenie jako Sanah i zaśpiewa jej wielki przebój Szampan, który pobił listy przebojów w 2020 roku! 

Filip Gurłacz jako Justin Bieber! Śpiewa 'What Do You Mean?' [WIDEO] >> 

Do internetu trafił dopiero fragment nowego występu Marty Gałuszewskiej, ale już teraz możemy podejrzewać, że show zgarnie sporo punktów. ;-) Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się 3 października.

Kibicujecie Marcie Gałuszewskiej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama