News

Marta Gałuszewska jako Sanah! Śpiewa wielki hit [WIDEO]

Marta Gałuszewska jako Sanah! Śpiewa wielki hit [WIDEO]

Fot. YouTube.com/Magazyn Gala

Marta Gałuszewska wystąpiła jako Sanah i zaśpiewała wielki hit wokalistki. Jak jej poszło? Zobaczcie filmik i sami oceńcie!

Kamila Boruta jako LADY GAGA! Born This Way w jej wykonaniu wymiata [WIDEO] >> 

We wrześniu 2020 roku wznowiono 13. sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przypomnijmy, że edycja wystartowała w marcu, jednak z powodu epidemii koronawirusa producenci podjęli decyzję o wstrzymaniu nagrań.

W każdym odcinku muzycznego programu uczestnicy przechodzą metamorfozy i wcielają się w największe gwiazdy muzyki. Najlepsza przemiana zostaje nagrodzona czekiem na 10 tysięcy złotych, a cała kwota trafia na wybrany cel charytatywny.

Zmagania zawodników ocenia czteroosobowe jury: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk.

Marta Gałuszewska jako Sanah – Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wśród osób, które mierzą się z niesamowitymi przemianami w 13. odsłonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest Marta Gałuszewska. Fani zwyciężczyni The Voice of Poland 8 mogli zobaczyć ją już w rolach The Weeknda, Ariany Grande, Michaela Jacksona, Ani Dąbrowskiej, Whitney Huston i Zdzisławy Sośnickiej. W najbliższym odcinku 26-latka pojawi się na scenie jako Sanah i zaśpiewa jej wielki przebój Szampan, który pobił listy przebojów w 2020 roku! 

Filip Gurłacz jako Justin Bieber! Śpiewa 'What Do You Mean?' [WIDEO] >> 

Do internetu trafił dopiero fragment nowego występu Marty Gałuszewskiej, ale już teraz możemy podejrzewać, że show zgarnie sporo punktów. ;-) Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się 3 października.

Kibicujecie Marcie Gałuszewskiej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱 TTBZ dziś wyjątkowo startuje o 22:25, jako że właśnie trwa koncert Solidarni z Białorusią, ale my już w pełnej gotowości! - Do tego po 23 widzimy się na specjalnym live.. 🤔 A gdyby tego było mało, wciąż możecie się zapisywać do mojego team’u w Race for the Cure! Jutro ostatni dzień biegu/ spaceru, nie dajcie się prosić, rak piersi to nie przelewki. Instrukcja rejestracji w stories 💕 ..Kto widział dzisiejszą śniadaniówkę Pink Morning? 🤚🏼 🇺🇸 YFSF is gonna be on at 10:25pm tonight, since rn we’re hosting a ‚Solidarity with Belarus’ concert. But we’re *so* ready to entertain you! - Also I’ll be seeing you at a special live chat shortly after 11pm.. 🤔 And another great news is you can still register for my team in Race for the Cure! Tomorrow is the last day to run/ walk and help fighting breast cancer. Don’t be shy, full instructions are in my stories 💕 ..Who’s seen today’s Pink Morning TV? 🤚🏼 #ttbz #twojatwarzbrzmiznajomo #rftc2020 #pinkartist #pinkmorning #omealife #raceforthecure

Post udostępniony przez MVRT / Marta Gałuszewska (@mgaluszewska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. 1 / 2 / 3 ?.. ✨ #mvrt #rooftop #glam #ttbz #twojatwarzbrzmiznajomo

Post udostępniony przez MVRT / Marta Gałuszewska (@mgaluszewska)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.