News

Linkiewicz pokazała obrażenia po walce z SexMasterką [ZDJĘCIA]

Linkiewicz pokazała obrażenia po walce z SexMasterką [ZDJĘCIA]

Fot. Instagram.com/famemmatv

Marta Linkiewicz pokazała obrażenia po walce z Sex Masterką. Wygląda na to, że naprawdę mocno dostała na ringu… Co sądzicie?

Lil Masti: jak i dlaczego zmieniła się ex-SexMasterka? >> 

Famme MMA 4: Marta Linkiewicz vs. Lil Masti – kto wygrał?

22 czerwca 2019 roku na Hali Sportowej w Częstochowie zorganizowano Fame MMA 4. Na ringu odbyło się łącznie osiem walk, ale to na walkę Marty Linkiewicz i Anieli Bogusz (Lil Masti), czyli byłej SexMasterki, chyba wszyscy czekali.

Marta Linkiewicz – wiek, Instagram, z czego jest znana Linkimaster? >> 

Walka Linkimaster i Lil Masti zaczęła się o 23:41, a dwie minuty później było już po wszystkim. Chwilę po wejściu na ring Marta Linkiewicz się przewróciła, a jej przeciwniczka wykorzystała sytuację i zaczęła ją wręcz miażdżyć w tzw. krucyfiksie. Linkimaster nie miała w zasadzie żadnych szans na obronę, więc sędzia zakończył walkę. Lil Masti wygrała z Martą Linkiewicz. Walka Linkiewicz vs. Lil Masti trwała około 40 sekund.

Fame MMA 4 – karta walk >> 

Kilka godzin po walce Marta Linkiewicz wrzuciła InstaStory, na którym pokazała obrażenia na twarzy po walce i skomentowała starcie. Przyznała m.in., że jest zawiedziona wynikiem, bo „przez ostatnie trzy miesiące naprawdę ciężko trenowała”. Linkiewicz powiedziała też, że "Przegrała walkę, ale wygrała nowe życie". 

Marta Linkiewicz planuje założyć rodzinę?! „Będę mieć trójkę dzieci” >> 

Przypominamy, że Marta Linkiewicz występowała już na gali Fame MMA. Linkimaster była zawodniczką Fame MMA 3, gdzie walczyła w ringu z Esmeraldą Godlewską. Starcie wygrała Marta Linkiewicz.

Spodziewalibyście się, że była SexMasterka ma taki cios? ;-) 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto chce ślimaka na ważeniu? @famemmatv

Post udostępniony przez Marta Linkiewicz (@linkimaster)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZWYCIĘSTWO 🏆 KRÓLOWA JEST JEDNA 👑

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I jest! 🏆😁 Złoty pas na swoim miejscu! 💪🏻🔥 Dziękuję @famemmatv za wspaniałą przygodę! ❤️ Zostałam oddana w najlepsze ręce! 🙏Dziękuję przede wszystkim mojemu trenerowi @radekpaczuski za pracę, serce i zaangażowanie włożone w moje przygotowania do Gali 🥇❤️ Dziękuje @kamilpaczuch i @workout_with_rafal za wsparcie i porady, dzięki Wam miałam wymarzony team i narożnik! 😍 @uniq_fight_club reprezentuje najwyższy poziom! 🏆Ta wygrana to efekt dyscypliny, ciężkiej pracy i poświęcenia. 🙏 I teraz pojawia się pytanie do Was moje skarby: Z KIM SIĘ ZMIERZYĆ W KOLEJNEJ WALCE? 😁🔥🧨 #teamlilmasti #famemma

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj