News

Martyna Wojciechowska straciła ciążę. Dramatyczne wyznanie

Martyna Wojciechowska straciła ciążę. Dramatyczne wyznanie

fot. instagram.com/martyna.world/

Martyna Wojciechowska straciła ciążę. Znana podróżniczka postanowiła podzielić się swoim dramatycznym doświadczeniem.

Martyna Wojciechowska jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Jednak podróżniczka rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Niewiele również opowiada o swoim życiu i ceni swoją prywatność. Gwiazda TVN-u długo nie potwierdzała swojego z Przemysławem Kossakowskim. Z opóźnieniem dowiedzieliśmy się też o ślubie pary.

Magda Gessler straciła dziecko. Poruszające wyznanie >>

Martyna Wojciechowska poroniła

Podróżniczka dramatyczne doświadczenie opisała w felietonie na łamach magazynu Wysokie Obcasy. Martyna Wojciechowska wspomina nie tylko stratę dziecka, ale również zaawansowane badania prenatalne, które musiała wykonać ze względu na podejrzenie choroby płodu. Towarzyszył jej przy tym niewyobrażalny strach.

Czy poroniłam kiedyś ciążę? Tak. Czy miałam badania prenatalne? Tak, nawet te zaawansowane, bo podstawowe, przesiewowe okazały się niewystarczające. Czy przepłakałam wiele nocy, zastanawiając się, co zrobię, jeśli okaże się, że płód jest uszkodzony? Tak. Ale wtedy miałam wybór – czytamy.

Martyna Wojciechowska wyraziła również swoje poparcie dla Strajku Kobiet. Gwiazda podkreśliła możliwość wolnego wyboru. Uważa, że decyzja dotycząca usunięcie ciąży, powinna być kwestią podejmowaną w zakresie własnego sumienia. Wybór należy pozostawić kobietom.

Podróżniczka również podkreśliła rolę wsparcia i życzliwości. Poprosiła o kierowanie się nimi wszystkie kobiety.

Zachęcam też do tego, żebyśmy się WSPIERAŁY i były dla siebie życzliwe, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie – zaznaczyła Wojciechowska. 

Justyna i Magda Steczkowskie w żałobie. Pożegnały najbliższą osobę >>

Myślicie, że Martyna Wojciechowska słusznie podzieliła się swoją historią?
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.