News

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: dlaczego się rozstali? Przyczyny ujawnione

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: dlaczego się rozstali? Przyczyny ujawnione

Fot. Instagram.com/przekossakowski

Dlaczego Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski się rozstali? Ujawniono przyczyny. Małżeństwo podróżników rozpadło się po 3 miesiącach od ślubu.

Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego. 'Małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel' >> 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli parą przez 3 lata. Długo nie mówili o swoim związku publicznie. W sierpniu 2020 roku prowadząca program Kobieta na krańcu świata oficjalnie potwierdziła, że przyjęła oświadczyny dziennikarza. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub 2 miesiące później. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – rozstanie

W połowie lipca media obiegła informacja o końcu małżeństwa podróżników. Martyna Wojciechowska w oświadczeniu przyznała, że „ta nagła zmiana była dla niej wielkim zaskoczeniem”. Z kolei Przemysław Kossakowski napisał na Instagramie, że decyzji nie podjął z dnia na dzień. 

Przemek Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Podróżniczka komentuje jego wpis >> 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – przyczyny rozstania

Mówi się, że prowadząca Kobietę na krańcu świata i gospodarz Down the road. Zespół w trasie poświęcili się pracy i nie mieli dla siebie czasu. Zwłaszcza Przemek Kossakowski miał rzadko bywać w domu. Przyczyny rozstania ujawniła osoba z otoczenia pary, w rozmowie z Na Żywo. 

Przemek uznał, że jednak nie potrafi odnaleźć się w takim życiu. Wspierał innych, ale cierpiało na tym życie najbliższych. Żona szanowała jego poświęcenie, jednak nie mogła się pogodzić z ciągłą samotnością – cytuje tygodnik magazyn VIVA!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: rozstanie. Wymowny komentarz podróżniczki >> 

Ani Martyna Wojciechowska, ani Przemek Kossakowski nie odnieśli się do tych informacji.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.