News

Mata spotkał się z fanami w McDonald's. Wymienił koszulkę z pracownikiem

Mata spotkał się z fanami w McDonald's. Wymienił koszulkę z pracownikiem

fot. YouTube.com/McDonald's Polska

Mata spotkał się z fanami w McDonald’s i symbolicznie wymienił się koszulką z jednym z pracowników.

Mata w McDonald's tylko dlatego, że odmówił inny raper? Są nowe fakty >> 

Mata przejął Maka 18 października 2021 roku. Od tamtej pory w McDonald’s w całej Polsce można było kupić „Zestaw Matczaka” (potrójny cheeseburger (Potrójny Ch33sburger), średnie frytki i Vanilla Matcha Latte (Matchak Latte). Zestaw Maty kosztował 18 złotych.

Kampania reklamowa McDonald’s z udziałem Michała Matczaka dobiegła końca. Z tej okazji raper pojawił się w jednym z warszawskich lokali sieci.

Ile Mata zarobił na współpracy z McDonald's? >>  

Mata w McDonald’s na Świętokrzyskiej

Mata wpadł na swój zestaw do McDonald's na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej z Nowym Światem w Warszawie. Event to zwieńczenie współpracy Michała Matczaka z marką.

Niezapowiedziana wizyta w lokalu przyciągnęła tłum fanów Młodego Matczaka, którzy skorzystali z okazji, by zrobić sobie zdjęcie z idolem albo otrzymać autograf na kultowych już naklejkach – podano w komunikacie firmy.

Mata w tej kampanii przejął Maka w każdy możliwy sposób, oferując swój zestaw czy produkując kolekcję ubrań, a na koniec przyszedł czas, by przejął jedną z lokacji dosłownie. Było to idealne zakończenie kolaboracji, jakiej wcześniej w Polsce nie było – mówił o idei wydarzenia Jan Mirosław, deputy creative director DDB Warszawa, która odpowiadała za kreację kampanii. Cytat pochodzi z portalu Wirtualne Media.

Mata w McDonald's to nie tylko specjalny zestaw. Wypuścił też własny merch >>

Współpraca Maty i McDonald’s okazała się strzałem w dziesiątkę. Zestaw Maty cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyniósł rekordowe zyski. Mówi się, że na konto rapera trafiło wynagrodzenie mierzone w milionach złotych.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MATA (@33mata)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.