Reklama
placeholder
News

Mata wydał nowy album CBW Mixtape 2. Promuje go klip motherlode

Mata wydał nowy album CBW Mixtape 2. Promuje go klip motherlode

fot. youtube: Mata

Reklama
Reklama
placeholder

Mata wydał nowy album zatytułowany CBW Mixtape 2. Tego samego dnia do sieci trafił klip do jednej z nowych piosenek rapera, motherlode

W sierpniu 2023 roku Mata poinformował swoich fanów podczas SBM FFestival, że po trzech latach żegna się z wytwórnią SBM Label. Raper wraz z wytwórnią stworzył swoje trzy pierwsze albumy, czyli 100 dni do matury, który pokrył się platyną, oraz Młody Matczak. Jego ostatnia płyta pod tytułem <33 miała swoją premierę na początku września 2023 roku. Miesiąc później Mata potwierdził, że swoje kolejne projekty będzie tworzył we własnej wytwórni Muzyka sp. z o.o. Poza raperem w jej skład wchodzi Szczepan z kolektywu GOMBAO33, czyli Krzysztof Szczepański. W 2023 roku członkowie GOMBAO33 wypuścili projekt CBW MIXTAPE, który niedawno doczekał się kontynuacji.

Daria Zawiałow w projekcie Spotify Singles. Jest drugą Polką w jego historii >>

Mata: nowy album CBW Mixtape 2 już dostępny. Jest też teledysk do motherlode

Nowy album Maty doczekał się premiery 20 marca 2024 rokuPłyta CBW Mixtape 2 zawiera 17 piosenek, które tworzą antologię nowego, niejednoznacznego spojrzenia na polski rap. Album w szczególności powinien spodobać się fanom ciężkich trapowych brzmień. W nowych utworach są one przemieszane z bitami new jazzowymi, cloudrapowymi produkcjami i ragem. Na CBW Mixtape 2 można usłyszeć nie tylko Matę, ale też raperów takich jak White, Aleshen i Bateo. 

Michał Szpak z teledyskiem do numeru Bondage. To kolejny singiel z jego ostatniej płyty >>

Wśród piosenek z nowej płyty Maty znalazł się między innymi singiel CA$H READY, z gościnnym udziałem Tommy'ego Casha oraz JELEEL! W albumie nie zabrakło też utworu motherlode, który doczekał się teledysku.

Klip, w którym Mata wystąpił na tle warszawskiej panoramy, możecie zobaczyć poniżej:

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama