News

Mata - Patoreakcja: Marta Linkiewicz i Kuba Wojewódzki w hitowym klipie

Mata - Patoreakcja: Marta Linkiewicz i Kuba Wojewódzki w hitowym klipie

Fot. YouTube.com/SBM Label

Mata zaprezentował teledysk do singla Patoreakcja. W hitowym klipie zobaczycie m.in. Martę Linkiewicz i Kubę Wojewódzkiego. Uwaga, utwór zawiera wulgaryzmy.

Autor Patointeligencji, raper Mata, został… Warszawiakiem Roku. Słusznie? >> 

Mata – Patoreakcja – nowa piosenka

30 marca 2021 roku w internecie pojawił się nowy teledysk Maty. Wideo do Patoreakcji obejrzano na YouTube już ponad 2 miliony razy, co dało mu 1. miejsce na karcie Na Czasie.

W swoim singlu Mata komentuje to, czego doświadczył po sukcesie kawałka Patointeligencja, który promował jego płytę - 100 Dni Do Matury. Michał Matczak, w swoim stylu, odnosi się też do polityki i polskiej rzeczywistości. Nawiązuje do Jacka Kurskiego, Krystyny Pawłowicz i Jarosława Jakimowicza. Syn Marcina Matczaka twierdzi, że nie jest głosem pokolenia, jak jest nazywany, ale głosem swoich kolegów.

W Patoreakcji Mata występuje jako gość popularnych programów telewizyjnych.

Mata: kim jest raper, który szokuje PATOINTELIGENCJĄ? >> 

W związku z premierą Patoreakcji, Mata udzielił wywiadu Kubie Wojewódzkiemu, który ukazał się na łamach Polityki. Dziennikarz wystąpił w teledysku Patoreakcja. W klipie pojawiają się też m.in. Solar i Białas oraz, znana z Fame MMA, Marta Linkiewicz.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.