News

Mata odwiedził fana w Boże Narodzenie. Patryk wybudził się ze śpiączki, kiedy słuchał jego piosenki

Mata odwiedził fana w Boże Narodzenie. Patryk wybudził się ze śpiączki, kiedy słuchał jego piosenki

fot. Wikimedia Commons/Aleksander Żebrowski – Fundacja na rzecz Polskiej Młodzieży im. Ludwika Rajchmana

Mata odwiedził fana w Boże Narodzenie. Patryk wybudził się ze śpiączki, kiedy słuchał jednej z piosenek rapera. W sieci pojawił się poruszający post.

Mata: poczwórna platyna za płytę Młody Matczak na licytacji. Zysk przeznaczy na szczytny cel >> 

Patryk w sierpniu 2021 roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Na przejściu dla pieszych, wjechał w niego samochód. Chłopak w stanie krytycznym trafił do szpitala. Według relacji, doznał m.in. złamanie sklepienia i podstawy czaszki oraz stłuczenia mózgu. Patryk cudem przeżył, po pewnym czasie wybudził się ze śpiączki.

Mata odwiedził Patryka, który wybudził się ze śpiączki

Patryk to wielki fan Maty. Kiedy walczył o zdrowie i życie, rodzice puszczali mu utwory Michała Matczaka. Jak opisała mama Patryka w mediach społecznościowych, przy Żółte flamastry i grube katechetki jej syn obudził się ze śpiączki. Niedawno na Facebooku znalazło się zdjęcie ze spotkania Maty i Patryka. 

Mata: Młody Matczak na limitowanym winylu. Tylko 3333 egzemplarze >> 

Kochani! Cuda się zdarzają!! Modliłam się i marzyłam, żeby Patryk obudził się ze śpiączki, żeby wstał z łóżka, żeby mówił i chodził i udało się!!! Marzyłam o T-shircie dla Patryka od Maty, a Mata przyjechał do nas z płytą.

Patryk obudził się ze śpiączki przy utworze „Żółte flamastry i grube katechetki”, godzinami słuchał tego utworu w szpitalu i spał, a ja odmawiałam różaniec. Magiczna dla nas jest to kołysanka, bo u nas tak było „między niebem a ziemią”. Dziękujemy Bogu za wszystkie cuda. Wesołych Świąt, Kochani – napisała pani Hanna w Boże Narodzenie.

Mata x McDonald's – nieznane fakty o współpracy w kawałku MC [TEKST PIOSENKI] >> 

Patryka czeka długa, kosztowna rehabilitacja, przed nim przynajmniej dwie operacje. W internecie działa zbiorka pieniędzy, która ma wesprzeć leczenie.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.